Daisy Dog

The Daisy Dog je jedinečný mix mezi Shih-Tzu, Bichon Frise a pudl. Díky rozkošnému vzhledu a sladkému temperamentu jsou z těchto malých kříženců perfektní rodinný pes. Tito psi nejsou příliš běžní a pokud si přejete adoptovat štěně jako domácího mazlíčka, může být pro vás trochu těžké ho snadno najít. Tito vlčí psi mají širokou, kulatou hlavu s floppy ušima, kulaté černé oči, krátký čenich končící tmavou, trojúhelníkovou zarážkou. Tito dobře vychovaní psi by vás celý den bavili svými sladkými výrazy a zajímavě vtipnými tvářemi.mývalí honič ovčák mix

Obrázky Daisy Dog


Rychlý popis

Také známý jako Shichon Hovínko
Kabát Hedvábná, hustá
Barvy Černá, modrá, žíhaná, hnědá, šedá, stříbrná, bílá
Typ Hračkový pes, společenský pes, pes na klíně
Skupina (plemene) Kříženec
Životnost 12 až 15 let
Hmotnost 10-30 liber
Výška (velikost) Malý; 10-12 palců
Temperament Pozorný, inteligentní, veselý, milující
Hypoalergenní Ano
Prolévání Nominální
Dobře s dětmi Ano
Dobré s domácími zvířaty Ano
Štěkot Vzácný
Země původu POUŽITÍ
Soutěžní registrace DRA

Video


Temperament a chování

Sedmikrásky mají extrémně milující povahu s přátelským a vstřícným chováním. Jsou přizpůsobiví a skromní, jen zřídkakdy křičí nebo křičí, ani nejsou hyperaktivní vůči jiným domácím mazlíčkům nebo dětem. Jejich společenská povaha jim umožňovala užívat si lidskou společnost i jako tolerantní vůči cizím lidem. Nenechali si však ujít upozornění svých pánů, pokud cítí něco neobvyklého.

Rádi si hrají a váží si každého okamžiku ve společnosti svých rodinných příslušníků. Také si váží pozornosti a jsou připraveni udělat cokoli, aby si získali přízeň svých pánů.Který


Sedmikrásky jsou od přírody aktivní a energické, a proto potřebují každý den docela dost cvičení a aktivit. Vezměte je na alespoň jednu dlouhou procházku nebo jogging. Pokud byste nechali svého psa uvolnit se z vodítka na otevřeném (ale uzavřeném) dvoře, užil by si chvíle běhání a hraní si s vámi a vašimi rodinnými přáteli. To by také mělo zajistit, aby byl šťastný a duševně zdravý.
Řádně se starejte o jeho dlouhý, hedvábný kabát. Kartáčujte alespoň dvakrát až třikrát týdně, aby si srst zachovala svůj přirozený lesk a hladkost. To by také zabránilo častému matování srsti. Tito psi mohou mít dlouhé i střední kabáty. Pokud má váš pes dlouhou srst, můžete mu srst zastřihnout, až mu chloupky narostou příliš na to, aby zasahovaly do jeho normálního vidění. Nejlepší je ale vyhledat odbornou pomoc.

Bez ohledu na typ srsti potřebují tito psi pravidelně další základní péči, jako je čištění zubů, čištění uší a stříhání nehtů. Někteří majitelé také rádi zdobí své psy Daisy doplňky, jako jsou visačky, obojky atd.
Sedmikrásky jsou obecně zdravé plemeno a stejně jako většina ostatních kříženců nemají žádná specifická onemocnění ani nemoci. Nemůžete však zabránit běžným zdravotním problémům, které se vyskytují u jiných plemen psů, ani faktorům dědičnosti. Je také důležité být dobře informován o genetické historii jeho pokrevní linie. Ujistěte se, že vaše štěně dostanete od poctivého chovatele, který vám může poskytnout osvědčení o zdravotní způsobilosti.

Výcvik

Vysoce inteligentní Daisy Dogs vždy touží vidět vás usmívat se a spokojeně, a proto je lze snadno vycvičit. Socializujte je od raného věku tím, že je představíte svým dětem a dalším domácím mazlíčkům. Požádejte své přátele a příbuzné, aby zakročili, aby se vaše nové štěně seznámilo s novými tvářemi.Dobře reagují na chválu a jiné způsoby pozitivního posílení. Můžete jim také dát odměny za jídlo, abyste ukázali, že si jich vážíte. Držte však jeho otěže v přísných rukou. Vystupujte jako vůdce jeho smečky. To by mělo zajistit kontrolu všech možných případů špatného chování v budoucnu.

mix baseta boxera

Dieta/krmení

Podávejte jim kvalitní granule, pokud byste pro svého psa upřednostňovali suché krmivo. V opačném případě dodržujte stejnou dietní rutinu jako ostatní psi své velikosti, aktivity a energetické úrovně.

Zajímavosti

  • Daisy Dog se nevede dobře v horkých nebo teplých teplotách.
  • Tito psi jsou hrdými majiteli všech osobních věcí zábavy a pohodlí, které byste jim darovali, jako jsou hračky, deky atd.