Cur Lab Mix
Cur Lab Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Cur a Labradorského retrívra. Většinou jsou to laskaví a milí psi. Dotkneme se jak směsi Mountain Cur Lab, tak směsi Black Mouth Cur LabPokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném Cur Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Cur Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Cur Lab Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Cur Lab Mix
Historie mixu Cur LabVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým je to, že to souvisí se psy, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Cur. Britové, kteří navštívili Cur, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Black Mouth Cur History:

pitbull border kolie mix
Black Mouth Cur je lovecký a honácký pes, který má svůj původ v jižních Spojených státech. Black Mouth Cur je dobře osvalené robustní stádo, lov a všestranný nástroj (nebo pracovní) Pes jehož kabát přichází v řadě barev a odstínů, obvykle všech odstínů plavé od téměř bílé po mahagonovou. Curovi psi vyvinuli Keltové, když se Irové, Skoti nebo Keltové usadili v jihovýchodní Americe.

Historie hory Cur:

Mountain Cur byla původně přinesena Amerika z Evropa osadníky hor v Ohiu, Virginii, Kentucky a Tennessee, později v Arkansasu a Oklahomě, aby hlídali rodinu a majetek a také pronásledovali a hráli na stromy. Mountain Cur je typ pracovního psa, který je chován speciálně pro stromovou a koncovou malou zvěř, jako je veverka a mýval. Používají se také k lovu a lovu velké zvěře, jako je medvěd a divočák, nebo jako univerzální farma.


Skvělá videa štěňátek Cur Lab Mix


Cur Lab Mix velikost a hmotnost

Mountain Cur

Výška: 18 - 26 palců na rameni

Hmotnost: 30-60 lb.

Životnost: 12-16 let

soft coated pšeničný teriér pudl mix

Black Mouth Cur

Výška: 16 - 25 palců v rameni

Hmotnost: 50 - 100 lb.

Životnost: 12-16 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letCur Lab Mix osobnost

Cur Black Lab MixTemperament

Jedná se o živé plemeno, které zbožňuje bytí kolem lidí a chce být zahrnuto do všech aspektů rodinného života. Oba byli chováni, aby pracovali společně a potěšili své majitele. Opravdu to záleží na jejich osobnosti, ale Cur může být trochu agresivnější. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu samotnou, protože se jí nebude dobře. Chce být s smečkou.

zlatý retrívr mops mix


Cur Lab Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s Curem může být náchylná k dysplázii kloubů, rakovině, alergiím a dalším menším zdravotním problémům.Cur Lab Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to krátkosrstý pes, který by měl být nadprůměrným shedderem. Cur se opravdu tolik nezbavuje a má kratší vlasy. Laboratoř se vrhá jako blázen a oba si dvakrát ročně sfouknou kabáty. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou pracovní psi, kteří jsou chováni pro běh a práci po celý den. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tento pes bude skvělým společníkem pro pěší turistiku! To pravděpodobně nebude dobrý pes na gauč. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Je důležité zaměřit se na mnoho krátkých školení, aby neztratili pozornost. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Cur Lab Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

německý ovčák mix australského ovčáka


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky