Kokršpaněl Pug Mix


Cocker Spaniel Pug Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu kokršpaněla a mopslíka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Kokršpaněl je známý tím, že je přátelský, láskyplný a jemný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako kokršpaněl nebo mops? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Cocker Spaniel Pug Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně kokršpaněl Pug Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Cocker Spaniel Pug Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu kokršpanělského mopslíka

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

mix amerického buldoka a bullmastifa

Historie kokršpanělů

Jako většina psů, i kokršpanělé byli původně chováni jako loveckí psi. Přicházejí ve dvou odrůdách, americký kokršpaněl a anglický kokršpaněl. Již v 14. století se píše o španělovi. Pocházejí ze Spojeného království, přičemž termín kokr pochází z jejich použití k lovu sluky lesní. Vzhledem k tomu, že sluka lesní není ve Spojených státech, byla vyšlechtěna podle jiného standardu, což jí umožnilo specializovat se na lov sluky americké. Kabáty kokršpanělů se dodávají v různých barvách, včetně černé, játrové, červené a zlaté v pevných látkách. K dispozici jsou také černá s pálením a někdy játra s pálením, stejně jako různé barevné směsi těchto plných barev, včetně běloušů, běloušů a tříslovin, trikolóry a těchto plných barev s dalšími bílými znaky.Historie mopslíkaMopslí pocházejí z Číny, vracejí se až do dynastie Han (př. N. L. 206 až n. L. 200), před časem Ježíše. Předpokládá se, že jsou příbuzní tibetské dogy. Byli oceněni čínskými císaři a žili v luxusních ubytovacích zařízeních, někdy byli dokonce střeženi vojáky.
V posledních 1500 a na počátku 1600 začala Čína obchodovat s evropskými zeměmi. Předpokládá se, že do Evropy poprvé přišli s nizozemskými obchodníky, kteří plemeno pojmenovali Mopshond. Název Mopshond je název, který se používá dodnes. Mopslíci se rychle stali oblíbenými královskými domácnostmi po celé Evropě a dokonce hráli roli v historii mnoha z těchto rodin. V Holandsku se Pug stal oficiálním psem rodu Orange poté, co Pug údajně zachránil život Williama, prince z Orange, varováním, že se Španělé blíží v roce 1572.
Na počátku 19. století byly mopslíky standardizovány jako plemeno, přičemž v Anglii se staly dominantní dvě linie. Jedna linie se nazývala Morrisonova linie a údajně byla založena na královských psech královny Charlotte, manželky Jiřího III. Druhá řada byla vyvinuta lordem a lady Willoughby d'Eresby a byla založena na psech dovážených z Ruska nebo Maďarska.


Kokršpaněl Pug Mix velikost a hmotnost

Kokršpaněl
Výška: 14 - 17 palců v rameni
Hmotnost: 26-35 lb.
Životnost: 12 - 15 letMopsík
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 14 - 18 lb.
Životnost: 12 - 15 let


Kokršpaněl Pug Mix osobnost

Kokršpaněl a mops mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Kokršpaněl Pug Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Kokršpaněl smíchaný s Pugem může být mimo jiné náchylný k dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima, PRA, kataraktu, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o kokršpaněl Pug Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

mops-a-poo

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Kokršpaněl Pug Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy kokršpaněl

GA Cocker Rescue

Záchrana kohouta druhé šance

Camp Cocker


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Beagle Mix

Australský ovčák Malinois Mix

Australský ovčák Border Collie Mix

Australský ovčák Boxer Mix

Australský ovčák Cane Corso Mix