Laboratorní mix kokršpanělů - Spanador
Cocker Spaniel Lab Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Cocker Spaniel a Labrador Retriever. Je také známý jako Spanador. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a jsou to psi lidí. Budou vás chtít co nejvíce potěšit a pravděpodobně rádi hrají míč. Až se příští týden vrátíte domů, budou vrtět ocasem. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Cocker Spaniel Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Cocker Spaniel Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Spanador.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Cocker Spaniel Lab - Spanador
Laboratorní mix kokršpaněla - historie ŠpanělskaVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

šeltie mix australského ovčáka

Historie kokršpaněla:

Jako většina psů, i kokršpanělé byli původně chováni jako loveckí psi. Pocházejí ze Spojeného království, přičemž termín kokr pochází z jejich použití k lovu sluky lesní. Vzhledem k tomu, že sluka lesní není ve Spojených státech, byla vyšlechtěna podle jiného standardu, což jí umožnilo specializovat se na lov sluky americké. kokršpanělkabátypřicházejí v různých barvách, včetně černé, játrové, červené a zlaté v pevných látkách. K dispozici jsou také černá s pálením a někdy játra s pálením, stejně jako různé barevné směsi těchto plných barev včetněřev, bělouš a opálení, trikolóra a ty plné barvy s dalšími bílými značkami.

Skvělá videa z Cocker Spaniel Lab Mix - štěňata Spanador


Laboratorní mix kokršpanělů - velikost a hmotnost Spanadora

Kokršpaněl

Výška: 14 - 17 palců v rameni

Hmotnost: 26-35 lb.

Životnost: 12 - 1 rok


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

zlatý retrívr mops mix

Životnost: 10-14 letCocker Spaniel Lab Mix - osobnost Spanadora

Cocker Spaniel Black Lab Mix - SpanadorTemperament

Spanador je šťastný, přátelský, věrný a roztomilý pes, který miluje procházky, ostatní psy a lidi. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pravděpodobně nikdy nebudou agresivní. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Laboratorní mix kokršpanělů - Spanador Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s kokršpanělem může být náchylná k dysplázii kloubů, problémům s očima, nadýmání, alergiím, obezitě a infekcím uší.Laboratorní mix kokršpanělů - péče o Spanador

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Kokršpaněl může mít matné vlasy, takže je důležité často jím hřebenem protáhnout, aby byl volný a jasný. Mohlo by to vypadat jako blázen, takže dávejte pozor na každého psa, než ho získáte. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Kokršpaněl je mnohem klidnější než laboratoř, ale cokoli s ní bude mít vyšší energetickou hladinu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Tento pes by měl být relativně snadno vycvičitelný, měl by mít vyšší energetickou hladinu a mohl by trochu skákat. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Laboratorní mix kokršpaněla - krmení Spanador

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

st bernard pyrenejský mix

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky