Chihuahua Rotvajler Mix


Mix Chihuahua Rottweiler Mix je smíšený plemeno psa vzniklé z chovu čivavy a rotvajlerů. To je zjevně velmi podivná směs, které se dosáhne pouze chovem čivavy (s trochou pomoci) a samice Rottie. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako čivava nebo rotvajler? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Chihuahua Rottweiler Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně čivava rotvajlera mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata čivava rotvajlerů Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Prodám směs německého ovčáka čivava


Zde je několik obrázků směsi Chihuahua Rottweiler Mix
Historie mixu čivava rotvajlera

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut,ppodepsat pronájempeticezastavit štěňata.Historie rotvajlerů:

Předpokládá se, že rotvajler se vyvinul a byl chován z římských honáckých psů. Tito honáčtí psi doprovázeli stáda Německem v návaznosti na římské armády hned po Kristově době. Legie římské říše postavila tábor na břehu řeky Neckar v německé oblasti Wurtemberg. Tato malá oblast vyrostla v malé městečko s malými vilkami, které měly střechy z červených tašek a oblast se stala známou jako „das Rote Wil.“ Červené střešní tašky jí dávaly první polovinu názvu „hniloba“, zatímco druhá polovina přišla od názvu pro vilu. Tyto kombinace vytvářejí název „Rottweil“ a nyní tomuto plemeni říkáme.Jedná se o starého, různorodého psa, který se používá jako lovecký, pastevecký a ochranný pes. Potřebovali hlídat stádo v noci a potřebovali držet dobytek pohromadě a stádo. Byly také používány k lovu medvědů a k ochraně peněz, které lidé dostali z prodeje dobytka.

Historie čivavy:

Přicházejí ve dvou pláštích, s dlouhým a krátkým vlasem. Folklór i archeologické nálezy ukazují, že plemeno pochází z Mexika. Je známo, že pocházejí z Techichi, doprovodného psa zvýhodněného toltéckou civilizací v Mexiku. Jejich historie sahá nejméně sedm set let, kdy na nich můžeme vidět jeskynní obydlí a keramiku zobrazující podobné drobné psy.Skvělá videa štěňátek čivavy rotvajlerů Mix


Chihuahua Rotvajler Mix Velikost a hmotnost

Čivava

Výška: 6-9 palců u ramene

Hmotnost: 3,5 - 7,5 lb.

Životnost: 12-20 let


Rotvajler

Výška: 22 - 27 palců na rameni

Hmotnost: 77 - 130 lb.

Životnost: 8 - 10 letChihuahua Rotvajler Mix Osobnost

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Čivavy mohou být agresivní malí darebáci. Rotvajler může být také agresivní, ale s většími následky. Rottie může být agresivnějším plemenem, ale pokud je správně socializovaný, může být skvělým společníkem. Jsou to zvědaví psi, ostražití a zajímají se o vše, co se kolem nich děje. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. To by mělo ve skutečnosti udělat docela dobrého hlídacího psa. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Chihuahua Rotvajler Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Pudlem může být náchylnýmnoho odlišných zdravotních problémů kvůli obrovským rozdílům u obou mateřských plemen.


drátěný vlasový teriér čivava mix

Chihuahua Rotvajler Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Ani jedno z těchto plemen není těžký shazovač. Takže v tomto oddělení byste měli být dobří. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Všichni psi potřebují cvičení, protože je pro ně dobré fyzicky i psychicky. Tento pes však bude pravděpodobně na mírnější straně a nebude opravdu potřebovat spoustu cvičení. Cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Pokud nejste aktivní člověk a nestrávíte spoustu svého volného času aktivitou a cvičením, nemusí to být pro vás nejlepší pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Pravděpodobně to bude extrémně inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení směsi čivava rotvajlerů

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

saint bernard velký pyrenejský mix

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je strava surového jídla. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky