Chihuahua Pitbull Mix - Pithuahua
Chihuahua Pitbull Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Chihuahua a Pitbull. On je také známý jako Chipit, Pithuahua nebo Pitbull Chihuahua Mix. To samozřejmě vede k velmi jedinečnému psovi, který se vyrábí chováním psa psa Chihuahua s Pit Female, obvykle prostřednictvím IVF. Jedná se o plemeno psa, které lze definovat jako jednorožec, zvláště když dospěli. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné čivavě smíchané s Pitbullem. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím Pitbull Chihuahua Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Pitbull Chihuahua Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Pitbull Chihuahua Mix. Záchrana je více než pravděpodobné, že bude mít dospělou směs Chihuahua Pitbull Mix, která je připravena k přijetí.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Chihuahua Pitbull Mix - Pithuahua
Chihuahua Pitbull Mix - historie PithuahuaVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie čivavy:

Přicházejí ve dvou pláštích, s dlouhým a krátkým vlasem. Folklór i archeologické nálezy ukazují, že plemeno pochází z Mexika. Je známo, že pocházejí z Techichi, doprovodného psa zvýhodněného toltéckou civilizací v Mexiku. Jejich historie sahá nejméně sedm set let, kdy na nich můžeme vidět jeskynní obydlí a keramiku zobrazující podobné drobné psy.Skvělá videa Chihuahua Pitbull Mix - štěňata Pithuahua


Chihuahua Pitbull Mix - velikost a hmotnost Pithuahua

Čivava

Výška: 6-9 palců u ramene

Hmotnost: 3,5 - 7,5 lb.

Životnost: 12-20 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letChihuahua Pitbull Mix - osobnost Pithuahua

Chihuahua Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o tak neobvyklé plemeno, je opravdu těžké říci, jaký bude jejich temperament. V mnoha ohledech jsou to velmi podobní psi. Chihuahua může být extrémně veselá a bláznivá, takže to možná budete chtít sledovat ve vztahu k rodině a dětem. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou správně socializovaní. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Chihuahua Pitbull Mix - Pithuahua Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Čivava smíchaná s Pitbullem může být náchylnámnoho odlišných zdravotních problémů kvůli obrovským rozdílům u obou mateřských plemen.Chihuahua Pitbull Mix - péče o Pithuahua

Jaké jsou požadavky na péči?

Jedna opravdu dobrá věc na tomto plemeni je, že se opravdu tolik nezbavují. V tomto oddělení jsou docela snadní strážci. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Nechcete je však příliš tlačit, protože Chihuahua nebyla chována tak, aby se pohybovala příliš strašně. Ujistěte se, že tomu rozumíte. Jsou spíše náladoví, ale chtějí dělat věci venku. Nejlepší způsob, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude snazší trénovat, ale může být extrémně tvrdohlavý. Bude také chtít honit věci jako blázen. Mohlo by to spadnout při pronásledování tenisového míčku. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Chihuahua Pitbull Mix - krmení Pithuahua

čokoládová laboratoř doga mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky