Chihuahua Lab Mix


Chihuahua Lab Mix - Labrahuahua
Chihuahua Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu čivavy a labradorského retrívra. Je také známá jako Labrahuahua. To je zjevně velmi podivná směs, které se dosáhne pouze chováním mužské čivavy (s trochou pomoci) a ženské laboratoře. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako čivava nebo laboratoř? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Lab Chihuahua Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně čivavy Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Labrahuahua.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků z Chihuahua Lab Mix
Historie mixu Chihuahua LabChihuahua Lab Mix - Labrahuahua History:

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut, prosím podepište našepetice zastavit štěňata.Historie labradorského retrívra:

Prodám štěňata border kolie lab mix

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie čivavy:

Přicházejí ve dvou pláštích, s dlouhým a krátkým vlasem. Folklór i archeologické nálezy ukazují, že plemeno pochází z Mexika. Je o nich známo, že pocházejí z Techichi, společenského psa zvýhodněného toltéckou civilizací v Mexiku. Jejich historie sahá nejméně sedm set let, kdy na nich můžeme vidět jeskynní obydlí a keramiku zobrazující podobné drobné psy.Skvělá videa štěňátek Chihuahua Lab Mix


Chihuahua Lab Mix Velikost a hmotnost

Chihuahua and Lab Mix - LabrahuahuaVelikost a hmotnost

Čivava

Výška: 6-9 palců u ramene

Hmotnost: 3,5 - 7,5 lb.

Životnost: 12-20 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 let

kabát čínského medvěda šarpej


Osobnost Chihuahua Lab Mix

Chihuahua Black Lab Mix - LabrahuahuaOsobnost

Lab Chihuahua Mix má tendenci téměř vždy brát své úrovně inteligence ze strany linie labradorského retrívra. To je pro vás dobrá věc, protože to znamená, že je to chytré. Laboratoře se obvykle velmi snadno trénují. Zdá se však, že také adoptují některé z tvrdohlavých částí Chihuahua, což je občas trochu ztíží.Chihuahua Lab Mix Zdraví

Chihuahua Lab Mix - LabrahuahuaZdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s čivavou může být náchylnámnoho zřetelných zdravotních problémů kvůli obrovským rozdílům u obou mateřských plemen.

Péče o mix Chihuahua Lab

Chihuahua Lab Mix - LabrahuahuaKterý:

Jaké jsou požadavky na péči?

Chihuahua se tolik nevrhá a laboratoř se vrhá, jako by venku sněžilo. Pravděpodobně to bude mírnější shedder a nic, o co by se dalo přijít o spánek. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Všichni psi potřebují cvičení, protože je pro ně dobré fyzicky i psychicky. Tento pes však bude pravděpodobně na mírnější straně a nebude opravdu potřebovat spoustu cvičení jako čistokrevná laboratoř. Cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Pokud nejste aktivní člověk a nestrávíte spoustu svého volného času aktivitou a cvičením, nemusí to být pro vás nejlepší pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

jack russell laboratorní mix

Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Pravděpodobně to bude extrémně inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení Chihuahua Lab Mix

Krmení Chihuahua Lab Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu, takže na to pamatujte při jejich krmení. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky