Catahoula Lab Mix - Labahoula
Catahoula Lab Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Catahouly a labradorského retrívra. Je také známá jako Labahoula. Oba tito psi mají vysokou energii, ale nejsou agresivní. Oba jsou lovecká plemena a mohou mít alespoň trochu kořist. Toto není pes pro někoho, kdo nemá hodně času na cvičení nebo je nízkoenergetický. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Catahoula Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně Catahoula Lab Mix, pokud mají na prodej štěňata Labahoula.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Catahoula Lab Mix - Labahoula
Catahoula Lab Mix - historie LabahoulaVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

mops doga mix

Historie Catahoula:

Catahoula pochází ze severní centrální Louisiany. Tato oblast je kolem jezera Catahoula, od kterého dostala své jméno. Slovo Catahoula má indický původ z Choctaw, mnoho lidí si stále myslí, že pes pochází z indiánských psů, kteří v této oblasti byli po celá staletí. První osadníci v této oblasti Louisiany našli lesy plné divokých prasat i těchto indických psů, kteří byli v této oblasti původními. Ve skutečnosti bylo v lesích tolik divokých prasat, že to bylo považováno za nepříjemnost a malou hodnotu. Psi se rychle domestikovali, aby pomohli lovit prasata.Skvělá videa Catahoula Lab Mix - štěňata Labahoula


Catahoula Lab Mix - velikost a hmotnost Labahouly

Prodám štěňata mix čivavy pitbull

Catahoula

Výška: 20 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 35 - 82 lb.

Životnost: 10 - 14 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letCatahoula Lab Mix - osobnost Labahoula

Catahoula Black Lab Mix - LabahoulaTemperament

Labahoulas jsou velmi vstřícní a přátelští psi. Catahoula je opatrná před cizími lidmi, ale nikdy se nestydí. Se členy rodiny je láskyplný a ochranný. Laboratoř je láskyplná a přátelská ke všem, s nimiž se setkají. Tato směs pravděpodobně spadne někde uprostřed. Jsou skvělým psem, který potřebuje pravidelné pevné cvičení. Pokud se pořádně necvičí, mohla by vás trochu pobláznit. Miluje pozornost a chce potěšit a ráda je v rodině. Labahoulas může trpět úzkostí z odloučení, pokud zůstane příliš dlouho sám. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Catahoula Lab Mix - Labahoula Health

mix teriéra a pudla

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s Catahoulou může být náchylnákloubní dysplazie, infekce studeného ocasu a uší, mimo jiné.Catahoula Lab Mix - péče o Labahoula

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Obě rodičovská plemena se vrhají celoročně a občas velmi agresivně. Záleží na tom, který rodič dává potomkům nejvíce genů, jaké budou tyto vlastnosti. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s velmi vysokou energií, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. To je skvělá směsice pro ty, kteří mají rádi túry a mají vysokou energii. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Catahoula Lab Mix - krmení Labahoula

mix shih tzu a dotson

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky