BullMastiff Pitbull Mix
BullMastiff Pitbull Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu BullMastiff a Pitbull. Také se jim říká Pitbull BullMastiff Mix. Jedná se o obrovského, velkého a mohutného psa, který je velmi silný a mocný. Bude více než pravděpodobné, že bude mít velmi silné ochranné instinkty a bude sebevědomým a odvážným psem. To nepochybně udělá skvělého strážného psa. Jsou to zjevně oba velmi silní, mocní a občas agresivní psi. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu BullMastiff Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím mixu BullMastiff Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně BullMastiff Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata BullMastiff Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků BullMastiff Pitbull Mix
Historie mixu BullMastiff PitbullVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Prodám štěňata havanese maltese mix

Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie BullMastiff:

Bulmastifové jsou velké pracovní plemeno pocházející z Británie v polovině 19. století jako strážci statku, aby odrazili pytláky. Byli chováni myslivci pro sílu, velikost a rychlost pomocí křížení tvrdých, těžkých a agresivníchBuldok19. století s velkými, silnými, méně agresivnímiDoga. Výsledkem je, že Bullmastiff je známý jako Noční hájník. Preferovaná barva, kterou hájníci, byla žíhaná, protože tato barva funguje jako účinnější maskování, zejména v noci.

Velikost a hmotnost BullMastiff Pitbull Mix

Bullmastiff

Výška: 28-36 palců na rameni

Hmotnost: 120 - 240 lb.

Životnost: 10 - 12 let


Americký Pitbull teriér

obrázky psů šarpejů

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letBullMastiff Pitbull Mix Osobnost

BullMastiff Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte podívat na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Ano, oba tito psi mohou mít špatnou pověst - a to oprávněně -, ale se správnými majiteli a péčí a socializací mohou být skvělými společníky. S tréninkem to bude poslušný pes, který je loajální a je velmi dobrým strážným psem. Nebudou příliš zahřátí na cizince a budou vás chránit. Jsou alfou se silnou osobností a potřebují silného majitele se zkušenostmi, který se může stát vůdcem smečky. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.BullMastiff Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

BullMastiff smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k problémům s očima, záchvatům, problémům s ledvinami, nadýmání, rakovině, hypotyreóze, průdušnici srdečních chorob.BullMastiff Pitbull Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Jedna opravdu dobrá věc na tomto plemeni je, že se opravdu tolik nezbavují. Oba se zbavují jako všichni psi a budou potřebovat trochu údržby, ale oba mají kratší vlasy a opravdu nejsou náchylní k vypadávání. V tomto oddělení jsou docela snadní strážci. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

jorkšírský teriér modrý a zlatý

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa se střední energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Jsou spíše náladoví, ale chtějí dělat věci venku. Existuje více hyper psů a ten chlap spadne někde uprostřed. Pokud se obáváte jejich temperamentu, nejlepší způsob, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.BullMastiff Pitbull Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

mix štěňat labradorského chrta

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky