Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix


Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bullmastiff a miniaturního amerického ovčáka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. BUllmastiff je známý tím, že je učenlivý, oddaný a rezervovaný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bullmastiff nebo miniaturní americký ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné miniaturní hře American Shepherd Mix Bullmastiff.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata miniaturních amerických ovčáků Bullmastiff.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zlatý retrívr léčitel mix
Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie Bullmastiff

Stejně jako jeho příbuzní Broholmer, Velký švýcarský salašnický pes, Newfoundland a Svatý Bernard, i Bullmastiff se vyvinul ze starodávného plemene Molosser a sdílí hluboký hrudník svého předka, silné svalstvo a zbarvení. Přesněji řečeno, Bullmastiff je potomkem anglického doga a staroanglického buldoka. Zábavný fakt: Živý Bullmastiff jménem Swagger je oficiálním maskotem Cleveland Browns a jejich psí librou nadšených fanoušků. Bullmastiff, kterého dnes známe, se poprvé objevil v Anglii v šedesátých letech minulého století. Byla chována k ochraně velkého majetku a pomáhala myslivcům udržovat zemi bez lidských pytláků, což se stalo vážným problémem. Právě díky tomuto úsilí si vysloužila přezdívku noční hajný.

United Kennel Club (UK) uznal Bullmastiff jako odlišné plemeno v roce 1924; AKC ho následovalo v roce 1933.Miniaturní historie amerického ovčákadobrman smíšený s německou dogou

Miniaturní americký ovčák, známý také jako severoamerický ovčák, je většinou označován jako MAS, ale další přezdívky zahrnují Mini a Ameri. Může se také nazývat miniaturní australský ovčák. Toto plemeno, které pochází z kořenů australského ovčáka a přichází v různých barvách, jako jsou záda, modrá merle, červená, červená merle a často přichází s pálením a / nebo bílými znaky.

Díky své velikosti se mnoho nadšenců miniaturních amerických ovčáků domnívá, že toto plemeno je ideální volbou pro sportovního, silného a dobromyslného mazlíčka, kterého si mnozí chtějí přidat do své rodiny.

Miniaturní americký ovčák, původně pastevecký pes, je kompaktní pracovní pes. Miniaturní americký ovčák byl nejprve chován ve Spojených státech, odtud název. V šedesátých letech se toto plemeno stále nazývalo miniaturním australským ovčákem, protože chovatelé chovali něco, co se považovalo za menší australského ovčáka.

V roce 1990 americký Kennel Club oficiálně uznal ve své organizaci plemeno miniaturního amerického ovčáka. Ve standardu jsou upřednostňované výšky, ale s malou krouticí místností nedochází k diskvalifikaci kvůli odchylce výšky. O této problematice se diskutuje dodnes.

Nakonec se v roce 1993 předchůdce Miniaturního klubu amerických ovčáků (MASCUSA) zeptal, zda by mohli oficiálně změnit název na severoamerický ovčák. Tehdy se MASCUSA stala Severoamerickým pastýřským klubem Ameriky.

Pro příštích 15 let existovalo mnoho různých organizací, které rostly a poté skončily. Název a plemeno miniaturního amerického ovčáka se nakonec zrodilo z kompromisu mezi různými organizacemi. Tehdy se MASCUSA stala oficiálním mateřským klubem pro miniaturního amerického ovčáka a v červenci 2015 byla MAS plně uznána v Herding Group americkým Kennel Clubem.


Bullmastiff Miniaturní americký ovčák Mix velikosti a hmotnosti

Bullmastiff
Výška: 24 - 27 palců u ramene
Hmotnost: 100 - 130 lb.
Životnost: 8 - 10 letMiniaturní americký ovčák
Výška: 13 - 18 palců na rameni
Hmotnost: 20 - 31 lb
Životnost: 13 - 15 let


Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix Personality

Bullmastiff a miniaturní americký ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.

krysí teriér pomeranian mix

Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bullmastiff smíchaný s miniaturním americkým ovčákem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, rakovině, roztržení ACL, nadýmání.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bullmastiff Miniature American Shepherd Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Směs toy pudl a yorkie

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bullmastiff Miniaturní krmení směsí amerických ovčáků

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Bullmastiff Odkazy

Bullmastiff Rescue

Bullpen Rescue

Bullmastiff Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix