Bull Terrier Poodle (Standard) Mix


Bull Terrier Poodle (Standard) Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bull Terrier a Poodle (Standard). Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bull Terrier je zjevně známý tím, že je agresivnějším psem. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bull Terrier nebo Poodle (Standard)? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu pudla Bull Terrier (Standard).

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Bull Terrier Poodle (Standard) Mix. To znamená, že mají-li na prodej štěňata Bull Terrier Poodle (Standard) Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Bull Terrier Poodle (Standard) Historie mixu

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie bulteriéra

Kdysi v Anglii v 19. století křížil chovatel buldoka s teriérem. Chovatel dohlížel na vývoj psího plemene, které mělo jak rychlost a dovednosti teriéra, tak neúnavnost buldoka. Výsledek se původně jmenoval Bull and Terrier a brzy další chovatelé vytvářeli stejnou směs. Experiment, který vytvořil Bull and Terrier, byl původně určen k vytvoření psa, který by byl dobrý v zajetí havěti. Po cestě se bohužel někdo rozhodl, že Bull a teriér budou vhodní pro krevní sport a začali psy používat k boji.

Navzdory tomu, když je dobře socializovaná, býčí teriér je skvělým rodinným mazlíčkem. Pugilistické rysy, které se kdysi chovaly u psa, během let odumřely. Jako každé zvíře, i býčí teriér se bude chovat tak, jak je podmíněný. Bojové psy jsou bohužel stále mezi námi, ale existují jen proto, že je jejich majitelé podrobili krutým výcvikovým technikám, které je přiměly chovat se nebo agresivně reagovat. Skupiny pro obhajobu zvířat odvedly dobrou práci, když osvětlily problém psích zápasů a neúnavně se ho snaží zbavit světa.

V polovině 19. století anglický gentleman jménem James Hinks choval býka a teriéra s anglickým bílým teriérem, dnes již vyhynulým psem. Hinks se snažil vychovat celobílého psa a napravit některé fyzické nedostatky, které vnímal u původního plemene. Po cestě byl býk a teriér rozdělen na samostatná plemena, býčí teriér a stafordšírský bulteriér, oba menší a ovladatelnější než jejich předkové.

Pes jménem Lord Gladiator byl uznán jako první moderní bulteriér v roce 1917. Bohužel chovatelé odhalovali některé zdravotní problémy, které lze přičíst chovu pouze pro všechny bílé psy, takže Ted Lyon začal zavádět barvu na počátku 20. století. Od té doby chovali renomovaní chovatelé býka výhradně jako šťastného, ​​pokud energického rodinného společníka.Pudlová (standardní) historiePudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Ostatní jména, kterými se to jmenuje, jsou Pudelhund nebo Caniche. To se týká standardního pudla. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudlů, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Papillon. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.


Bull Terrier Poodle (Standard) Mix velikosti a hmotnosti

Bulteriér
Výška: 21 - 22 palců v rameni
Hmotnost: 35 - 75 lb.
Životnost: 10 - 14 letPudl (standardní)
Výška: 18 - 24 palců v rameni
Hmotnost: 45 - 70 lb.
Životnost: 12 - 15 let

Prodám štěňata smíšené dogy rotvajlera

Bull Terrier Poodle (Standard) Mix Personality

Bull Terrier and the Poodle (Standard) může být trochu odvážný. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Bull Terrier Poodle (Standard) Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bull Terrier smíchaný s pudlem (Standard) může být mimo jiné náchylný na srdeční choroby, hluchotu, luxaci patel.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bull Terrier Poodle (Standard) Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Huskapoo štěňata na prodej

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bull Terrier Pudl (standardní) krmení směsí

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Bull Terrier Odkazy

Klub Blue Ridge Bull Terrier

Recycla Bull Terrier

Bull Terrier Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix