Bull Terrier American Bulldog Mix


Bull Terrier American Bulldog Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bulldog a Bull Terrier. Je to spíš jako buldok nebo jáma? Je to samozřejmě velmi jedinečný hybrid, protože tato dvě plemena se nemohla lišit. Může to být velmi silné a silné plemeno, které by mohlo být nejlepší pro majitele psů poprvé. To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bulldog.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Bull Terrier American Bulldog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Bulldog Mix Bull Terrier.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků bulldogského mixu bulteriérů
Bull Terrier Americký buldok Mix historie

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.laboratoř a směs dalmatinů

Historie amerického buldoka:

Původním záměrem buldoka bylo, že byli chováni, aby pomohli řezníkům ovládat dobytek. Je to velmi staré plemeno a do 15. století, kromě chytání a pasení koní, skotu a kanců v legitimním zemědělském použití. Byl vytvořen velmi krutý a barbarský sport návnady býků. Záměrem toho bylo, aby se psi zachytili na uvázaném býčím nose a nepustili je, dokud pes nestáhl býka na zem nebo býk psa nezabil. Pokud tomu uvěříte, trvalo to několik století, než byla tato činnost zakázána v roce 1835. Jelikož se jedná o takovou násilnou činnost, byli chováni pro agresi. Po tomto zákazu nebyly agresivnější tendence nutné a dalo by se divit, proč vůbec zůstanou plemenem. Jsou to velmi věrní a věrní společníci a jsou oficiálním maskotem téměř 50 škol a pětkrát více středních škol. Jsou také neoficiálním maskotem americké námořní pěchoty. Pravděpodobně nikam nevedou.Historie bulteriéra:

Teriér a býci byli vytvořeni v Anglii v roce 1800, aby se zúčastnili návnady medvědů a býků. Jakkoli to zní šíleně, byl to velmi oblíbený divácký sport, když. Jakkoli to zní archaicky, když to bylo zakázáno, místo toho zaujal boj psů. Protože jejich jediným účelem bylo bojovat, byli chováni tak, aby byli mocní, odvážní a agresivní. Agrese však měla být prokázána pouze jiným zvířatům nebo pozdějším psům. Ve skutečnosti tomu tak je, protože mohou být docela poslušní. Lidští manipulátori potřebovali vědět, že se mohou přiblížit k těmto psům nebo se dostat do ringu a nezranit se. Když byli přivezeni do Ameriky, byli chováni tak, aby byli větší a byli používáni jako farmářské psy. Pomohli by lovit, hlídat a být společníkem.

Dnes je to sebevědomý, silný, ale jemný pes, když je chován zodpovědně. Nezajímá ho jeho velikost, která ho činí nevhodným pro vaše klín a udělá, co bude v jeho silách, aby tam alespoň dostal hlavu, když je čas společně relaxovat! Je ostražitý, ale není agresivní, pokud vás nemusí chránit před skutečnou hrozbou. Miluje lidi a společnost a chce být co nejvíce v centru všeho.Bull Terrier American Bulldog Mix Size and Weight

Buldok

Výška: 12 - 16 palců v rameni

Hmotnost: 40-55 lb.

Životnost: 8-10 let

velký pyrenejský německý ovčák

Bulteriér

Výška: 19 palců u ramene

pitbull smíchaný s mopsem

Hmotnost: 35 - 65 lb.

Životnost: 8-15 letBull Terrier American Bulldog Mix Personality

American Bulldog Bull Terrier Mix je ve skutečnosti většinou klidný pes. Určitě mohou být agresivní k lidem a agresivní k jiným psům. Je nesmírně důležité, abyste je co nejvíce socializovali. To platí pro všechny psy, socializace je klíčem k dobře vychovanému psu! Budou vyžadovat hodně cvičení a ocení, že za ně bude míč často házen. Rovněž si užijí dlouhé procházky a túry, což je pro jejich klouby snazší než běh. Neudělají dobře, když zůstanou dlouho v domě sami. Je energický a jeho chování bude mnohem lepší, pokud mu dáte cvičení, které potřebuje.Bull Terrier American Bulldog Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Smíšený s buldokem může být náchylnýsrdečníarespirační onemocnění,dysplazie kyčelního kloubu,třešňové okoa další obavy. Velmi náchylné k problémům s teplem.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Bull Terrier American Bulldog Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Americký buldok a bulteriér jsou oba docela umírnění. Připravte se investovat do dobrého vakua. Budou podle potřeby potřebovat rutinní péči a koupání podle potřeby.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Plánujte jejich každodenní cvičení, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Netlačte na ně příliš silně, protože žádný z těchto psů opravdu nezvládne hodně cvičení. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Prodám štěňata pitbull husky mix

Jaké jsou požadavky na školení?

Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Bull Terrier krmení americkým buldokem

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

mix špringršpaněl bígl

Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky