Bull Pug

Bull Pug je středně velké, dobře osvalené plemeno, které je replikou obou rodičů. Většina z nich má dobře výraznou, kulatou hlavu, široká ramena, střední čenich, mandlové, hluboké, černé oči a stočený ocas, který je pevně složený přes bok. Bull Pug je dokonce známý jako miniaturní buldok, což si nelze splést s hračkou, která byla vyšlechtěna pro zmenšování buldoka, ale v současné době již zanikla.Obrázky Bull PugRychlé informace

Ostatní jména Mini buldok, miniaturní buldok
Kabát Krátké, hladké, elegantní a jemné
Barva Bílá, černá, stříbrná, plavá, žíhaná
Plemenný typ Kříženec
Skupina Návrhář
Průměrná délka života/ délka života 9 až 13 let
Velikost (jak jsou velké) Střední
Výška 12 až 16 palců
Hmotnost 20 až 40 liber
Velikost vrhu 4 až 6 štěňat
Behaviorální charakteristiky Spolehlivý, loajální, citlivý, přítulný, hravý
Dobré s dětmi Ano
Kompatibilita klimatu Může být citlivý na teplo jako jejich rodiče
Štěkají? Nízká až střední
Prolévání (vrhá se) Střední až nízké
Hypoalergenní Ne
Kvalifikace/informace o konkurenční registraci ACHC, DRA, DDKC, DBR
Země POUŽITÍ

Video Puga smíchaného se štěňaty anglického buldoka

Temperament

Spolehlivý a přítulný, hravý a milující zábavu, stejně jako jeho rodiče, Pug smíchaný s anglickým buldokem je skvělý rodinný mazlíček, milující být ve společnosti svých blízkých a drahých. Nejsou však přilnaví a dokonce mohou strávit značné množství času bez vaší pozornosti. Díky své uvolněné a uvolněné povaze jsou dokonalými společníky na gauči stejně jako jejich rodiče.

border kolie německý ovčák mix štěňata

S jemným chováním jsou dokonalým mazlíčkem pro domácnosti s malými dětmi, hravě se mísí s těmi nejmenšími. Také by dobře vycházeli s jinými špičáky, hlavně když byli vychováni společně, ačkoli společnost podivných psů by je mohla ostražitě a stydlivě. Mohou být extrémně přátelští k jakékoli neznámé osobě, jako je jejich rodič Pug, nebo zpočátku trochu opatrní a pak přátelští nebo ignorantští jako buldok.

Který


Kvůli jejich klidné a uvolněné povaze nejsou jejich cvičební potřeby příliš vysoké, stačí jim 30minutová procházka denně a dostatek času na hraní. Když jste uvnitř, mohli byste odvést její pozornost a udržet ji zapojenou tím, že jí dáte hračku nebo hádanku k vyřešení.
Vzhledem k tomu, že se jedná o průměrného vrhače, je třeba je kartáčovat denně nebo jednou za dva dny, aby se odstranily odumřelé nebo uvolněné vlasy. Také byste měli pejskovi ostříhat nehty, kdykoli naroste, a vyčistit mu oči a uši, aby se zabránilo infekci. Pravidelné čištění zubů by pomohlo při kontrole tvorby zubního plaku.
Anglický buldok a Pug mix pravděpodobně zdědí zdravotní problémy svých rodičů, jako je dysplazie kyčelního kloubu, luxace patelární oblasti, kožní onemocnění, kvasinková infekce a oční problémy. Pokud má dlouhý čenich jako Pug, pak může trpět respiračními poruchami.

Výcvik

Mix anglického buldoka Puga by mohl být tvrdohlavý a se silnou vůlí jako jeho anglický buldok a rodiče Puga, a proto potřebuje pevné a taktní zacházení. Jelikož jsou však produktem dvou nejinteligentnějších plemen, výcvik by pro ně nebyl příliš velký problém, jakmile se jich chytíte.  • Trénink poslušnosti je nutností udržet jejich tvrdohlavou povahu pod kontrolou. Naučte je příkazy jako zastavte, ne, přijďte, aby se vás to naučilo poslouchat a zdržet se všeho nepříjemného nebo destruktivního.

Krmení

Krmte svého Bull Pug kvalitním suchým krmivem pro psy. Můžete také zahrnout domácí dietu současně, která může mít vařenou zeleninu, jako je chřest, špenát, mrkev a sladké brambory, stejně jako ovoce jako jablka, banány, meloun a mango. Ujistěte se však, že odstraníte jámu a semena. Mohly by být také přidány bílkoviny jako maso a sýr. To vše byste však měli podávat s mírou a ne dříve, než se poradíte s veterinářem.

sibiřský husky čau čau směs