Boxer Rhodesian Ridgeback Mix - Rhodesian Boxer


Mixer Boxer Rhodesian Ridgeback Mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu boxerů a rhodeských ridgebacků. Toto je také známé jako rhodéský boxer.To by samozřejmě mohlo vést k velmi silnému psovi.Je to spíš jako boxer nebo rhodéský ridgeback? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Boxer Rhodesian Ridgeback Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si vzali štěně Boxer Rhodesian Ridgeback Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boxer Rhodesian Ridgeback Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


labradorský retrívr shar pei mix

Zde je několik obrázků mixu Boxer Rhodesian Ridgeback Mix - Rhodesian Boxer
Boxer Rhodesian Ridgeback Mix - historie rhodeského boxera

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie boxera:

Boxer je relativně nové plemeno z konce 19. století. Pochází z Německa. Pochází z Bulldogu a několika německých rhodéských ridgebacků. Jako většina psů je směsicí mnoha plemen. Byl chován jako pracovní pes a ve své minulosti lovil a bojoval. Byl nenasytným pracovníkem v obou světových válkách. Je to velmi hravý pes a opravdu není příliš agresivní, ale je extrémně loajální. Je mimořádně ostražitý a bude s vašimi dětmi dobrý. Pokud se on nebo jeho rodina cítí ohrožení, ukáže svou ochrannou stránku.Historie rhodéského ridgebacka:

Rhodéský ridgeback má na hřbetě hřeben srsti běžící v opačném směru od zbytku srsti. Jedná se o velmi nápadnou rozlišovací vlastnost, díky níž je okamžitě zřejmé, o jaký typ psa se jedná. Tento hřeben srsti je obvykle v nejširším místě asi 2 palce široký a vede přímo podél páteře, nemůžete ho minout. Předpokládá se, že pochází od psa používaného původní populací afrických psů, který měl podobný hřeben . Někdy se o něm hovoří jako o africkém levicovém chovu, je původem z Jižní Afriky chovaný búrskými farmáři, aby naplnil jejich specifickou potřebu provozuschopného loveckého psa v divočině. Potřebovali tvrdého, vytrvalého psa, který by dlouho vydržel bez vody a měl kabát, který by vydržel těžký terén. Přistěhovalci do Jižní Afriky v 16. a 17. století přinesli s sebou Dány, Mastify, Chrty, Krvavé psy, Teriéry a další plemena, která se křížili s místním psem, aby vytvořili Rhodeského ridgebacka.Skvělá videa Boxer Rhodesian Ridgeback Mix - štěňata Rhodesian Boxer


Mix boxerů Rhodesian Ridgeback - velikost a hmotnost rhodesianského boxera

Boxer

Výška: 21-25 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 70 lb.

čau čau a laboratorní směsi

Životnost: 10-12 let


Rhodéský ridgeback

Výška: 24 - 27 palců u ramene

Hmotnost: 64 - 90 lb.

Životnost: 10 - 12 letBoxer Rhodesian Ridgeback Mix - osobnost Rhodesian Boxer

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno. Obě tato rodičovská plemena mohou být silná a mocná a mají velmi silnou kořist a hnací instinkty. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Mix boxerů Rhodesian Ridgeback - Zdraví boxerů Rhodesian

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s rhodéským ridgebackem může být náchylnýRakovina, srdeční problémy, hypotyreóza, nadýmání, hluchota, oční problémy, luxace patela,

štěňata mix pudla a maltézáčka

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Mix boxerů Rhodesian Ridgeback - péče o boxerky Rhodesian

Jaké jsou požadavky na péči?

Oba tito psi mají spíše kratší srst a mělo by se jim celkem snadno ženích. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


čivava smíchaná s rotvajlerem

Boxer Rhodesian Ridgeback Mix - krmení Rhodesian Boxer

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Prodám kokršpaněl yorkie mix

Pomsky