Boxer Rat Terrier Mix


Mixer Boxer Rat Terrier Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu boxera a krysího teriéra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Boxer je známý tím, že je inteligentní, přátelský a oddaný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako boxer nebo krysí teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Boxer Rat Terrier Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Boxer Rat Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boxer Rat Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu boxerských teriérů

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie boxera

Boxeři jsou velcí, svalnatí psi se čtvercovou hlavou, kteří jsou extrémně hraví a mají spoustu energie. Nepředpokládá se, že jsou úplně dospělí, dokud jim nebudou tři roky. To jim dává jednu z nejdelších štěňátek v psím světě. Typický boxer je inteligentní, ostražitý a nebojácný, přesto přátelský. Je věrný své rodině a rád si s nimi hraje, ale je také svůjhlavý, zvláště pokud se s ním pokusíte použít tvrdé tréninkové metody. Na negativní posílení nebudou vůbec dobře reagovat, takže se ujistěte, že je chválíte pozitivně. Jsou velmi trpěliví a jemní, zejména s dětmi. Jsou to psi s vysokou energií a potřebují hodně pohybu. Pokud jim to nemůžete poskytnout, pak to pro vás pravděpodobně není pes. Díky své síle a odvaze mají boxeři široké využití v armádě a policii i v pátracích a záchranných pracích. Když jsou boxeři speciálně vyškoleni pro strážní práci, jsou vynikajícími hlídacími psy a zabrání vetřelci stejným způsobem jako doga. Boxeři také vynikají v poslušnosti, hbitosti a schutzhund (náročná třífázová soutěžní akce, která testuje sledovací, poslušnost a ochranné schopnosti psa). Boxeři by neměli být delší dobu ponecháni venku. Jejich krátký nos v létě účinně neochlazuje horký vzduch a krátká srst je v zimě neohřívá.
Boxer pochází z Německa od německého Bullenbeissera - psa typu mastifa - a buldoka. Bullenbeisser byl po staletí používán jako lovecký pes k lovu medvědů, divočáků a jelenů. Byli vycvičeni, aby chytili kořist a drželi se jí, dokud nepřijdou lovci. Boxer, který dnes známe, byl vyvinut na konci 19. století. V roce 1915 uznal americký Kennel Club (AKC) prvního šampiona boxerů Sieger Dampf v Dom, který vlastnila guvernérka a paní Lehmanová z New Yorku. Bohužel v USA nebylo mnoho boxerek, které by se mu chovaly, takže na plemeno neměl velký vliv. Když vypukla první světová válka, boxeři byli zařazeni do armády a sloužili jako poslové, nosili smečky a chovali se jako útoční a strážní psi. Boxeři se ve Spojených státech začali stávat populárními ve 40. letech 20. století, kdy si vojáci přicházející z druhé světové války vraceli s sebou maskoty Boxerů.Historie krysích teriérůToto je americký chovaný pes chovaný jako pracovní pes. Vzhledem k tomu, že jsou tak malí, byli chováni jako lovec a farmářský pes k lovu škůdců, jako jsou krysy a jiná havěť. Potřebovali, aby byli rychlí a dokázali chytat zvířata stejně rychle jako králíci. Dnes je krysí teriér tvrdohlavý, ale inteligentní pes, který je opatrný vůči cizím lidem. I když budou s rodinou dobří, i když nebudou správně socializovaní, mohou být agresivní vůči jiným mazlíčkům a cizím lidem. Mají hodně odvahy a dokážou velmi dobře zjistit náladu, ve které se nacházíte. Chtějí potěšit a být laskaví, ale potřebuje hodně cvičení nebo se může chovat špatně.


Velikost a hmotnost boxerského teriéra

Boxer
Výška: 21 - 25 palců v rameni
Hmotnost: 60 - 70 lb.
Životnost: 10 - 12 letsměs bostonského teriéra francouzského buldočka

Krysa teriér
Výška: 10 - 18 palců u ramene
Hmotnost: 10 - 24 lb.
Životnost: 15 - 18 let


Osobnost mixu boxerských teriérů

Boxer a krysí teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Zdraví mixu boxerových teriérů

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boxer smíchaný s krysím teriérem může být mimo jiné náchylný k boxerové kardiomyopatii, hypotyreóze, epilepsii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix boxerových teriérů


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení mixu krysích teriérů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy boxera

Atlanta Boxer Rescue

Out of the Box Boxer Rescue

Carolina Boxer Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix