Boxer Jack Russell Mix


Boxer Jack Russell Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu boxera a Jacka Russella.Doporučuji vám vyhnout se tomuto typu směsi, protože rozdíl ve velikosti nedělá nejzdravějšího psa.Je to spíš jako Boxer nebo Jack Russell? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boxer Jack Russell Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Boxer Jack Russell Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Boxer Jack Russell Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků mixu Boxer Jack Russell
Historie mixu boxera Jacka Russella

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie boxera:

Boxer je relativně nové plemeno z konce 19. století. Pochází z Německa. Pochází z Bulldogu a nějakého Němce Jacka Russella. Jako většina psů je směsicí mnoha plemen. Byl chován jako pracovní pes a ve své minulosti lovil a bojoval. Byl nenasytný dělník v obou světových válkách. Je to velmi hravý pes a opravdu není příliš agresivní, ale je extrémně loajální. Je mimořádně ostražitý a bude s vašimi dětmi dobrý. Pokud se on nebo jeho rodina cítí ohroženi, projeví svou ochrannou stránku.Historie Jacka Russella:

směs bostonského teriéra s francouzským buldočkem

Jack Russell teriér nebo Parsons Russell jej pojmenoval od reverenda Johna Russella, který choval jeden z nejlepších kmenů teriérů pro práci lišky v anglickém Devonshiru v polovině 19. století. Reverend Russell měl vášeň pro lov lišek a chov psů lovících lišky. Jack Russell teriéři jsou typem nebo kmenem pracovního teriéra; nejsou čistokrevní v tom smyslu, že mají širokou genetickou výbavu, široký standard a nechová se typově. To je důsledek toho, že byl od počátku na počátku 19. století chován přísně k lovu a od té doby jeho zachování jako pracovního plemene. Široký standard, rozmanité genetické pozadí založené na letech omezeného příbuzenského křížení a širokého křížení a velké rozmanitosti velikosti a typu, jsou hlavními charakteristikami, díky nimž je tento kmen teriéra známého jako Jack Russell tak jedinečným a všestranným pracovním teriérem.Skvělá videa štěňat boxera Jacka Russella Mixa


Boxer Jack Russell Mix velikosti a hmotnosti

Boxer

modrá léčitel laboratorní mix štěňata

Výška: 21-25 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 70 lb.

Životnost: 10-12 let


Jack Russell teriér - Parsons Russell

Výška: 10 - 15 palců na rameni

Hmotnost: 14 - 18 lb.

Životnost: 13-16 let

Prodám štěňata německého ovčáka akita mix


Boxer Jack Russell Mix osobnosti

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno. Obě tato rodičovská plemena mohou být silná a mocná a mají velmi silnou kořist a hnací instinkty. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Boxer Jack Russell Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boxer smíchaný s Jackem Russellem může být náchylný prostě se vyhněte této směsi

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Boxer Jack Russell Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Vyhněte se této směsi.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Vyhněte se této směsi.

Jaké jsou požadavky na školení?

Vyhněte se této směsi.


obrázky německého ovčáka pitbull mix

Boxer Jack Russell Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

směs čivavy a německého ovčáka

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky