Bostonský teriér Pitbull Mix - Bostonský bulteriér
Bostonský teriér Pitbull Mix je smíšené plemeno psa, které pochází z chovu Bostonského teriéra a Pitbulla. Také se jim říká Pitbull Boston Terrier Mix. Tento pes bude pravděpodobně velmi milý a vyrovnaný pes. Temperament Bostonského teriéra by měl pomoci vyrovnat Pit. Jedná se o malého až středně velkého psa. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boston Terrier Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím mixu Boston Terrier Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Boston Terrier Pitbull Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata Boston Terrier Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Bostonského teriéra Pitbull Mix - Boston Bull Terrier
Pitbull mix bostonského teriéra - historie bostonského teriéraVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:obrázky štěňat labradorského retrívra

Pitbulls tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

  • Americký Pitbull teriér

  • Americký stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie bostonského teriéra:

Tento malý chlapec skutečně pochází z Bostonu. Má přezdívku - americký gentleman. Pochází od psa jménem Judge. Soudce byl více než pravděpodobný kříženec a Buldok a nyní vyhynulý bílý anglický teriér. Jejich potomek byl začátkem bostonského teriéra.

americký eskymák shiba inu mix


Skvělá videa štěňátek Boston Terrier Pitbull Mix - Boston Bull Terrier


Bostonský teriér Pitbull Mix - velikost a hmotnost bostonského teriéra

Bostonský teriér

Výška: 15 - 17 palců v rameni

Hmotnost: 10 - 25 lb.

Životnost: 13 - 15 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 letPitbull mix bostonského teriéra - osobnost bostonského teriéra

Bostonský teriér Pitbull Mix - Bostonský bulteriérTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Bostonský teriér Pit Mix je ostražitý a přátelský pes. Jsou spokojení, přátelští, ostražití a poslušní. Budou spolu dobře vycházet s dětmi a jinými domácími mazlíčky a budou trpěliví a laskaví. Udělají pěkného hlídacího psa, protože budou štěkat, pokud se někdo blíží. Mohli by mít agresivní kořist, takže by se to mělo snažit udržet. Včasná socializace a pozitivní posílení jsou pro všechny psy životně důležité. Je inteligentní, takže trénink by měl být mírně snadný. Měl by být spíše milující a rád by s vámi trávil spoustu času. Neplánujte ho nechat na dlouhou dobu osamotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.

krysí ovčák mix


Pitbull mix bostonského teriéra - zdraví bostonského teriéra

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bostonský teriér smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k alergiím, dysplazii kyčelního kloubu, problémům s očima.Bostonský teriér Pitbull Mix - péče o Boston Bull Terrier

Jaké jsou požadavky na péči?

Bostonský teriér je mírný shazovač. Pravděpodobně budou v tomto oddělení docela snadným strážcem. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy!Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa se střední energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Určitě existují psi s vyšší energií, ale stále potřebují svůj spravedlivý podíl na cvičení. Buďte připraveni vzít je na dlouhé procházky, túry a udržovat jejich energetickou hladinu na co nejnižší úrovni. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Bostonský teriér Pitbull Mix - krmení bostonského bulteriéra

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

kokršpaněl bígl mix štěňata

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky