Borkie

Borkie (neplést s Kříž Yorkie/Bichon Frise ) je kříženec mezi Beagle a Jorkšírský teriér (Yorkie). Mají kabát Jorkšírský teriér , a mají disketové uši, chodidla a trup velmi podobné Beagle 'S. Borkies mají kulatý obličej posetý kulatými černými očima a tmavým nosem. Známí pro svůj roztomilý vzhled a milující osobnost, mohou být dobrým přírůstkem do každé rodiny.Obrázky Borkie


Rychlá fakta

Také známý jako Mix Yorkie Beagle
Kabát Dlouhé, kudrnaté, hedvábné
Barvy Hnědá, černá, šedavě černá, tříslová, tříslová, bílá
Typ Společenský pes, teriérský pes
Skupina (plemene) Kříženec
Délka života/očekávání 10 až 13 let
Výška (velikost) Střední
Hmotnost 20-25 liber (dospělý)
Osobnostní rysy Milující, inteligentní, aktivní, loajální
Dobře s dětmi Ano
Dobré s domácími zvířaty Ano
Štěkot Ano
Hypoalergenní Neznámý
Země původu POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/ kvalifikaci DBR, IDCR

Video: Borkie Puppy Jordan playing
Temperament a chování

S jejich loajalitou, trpělivostí a láskyplnou povahou může být borkie ideálním rodinným psem, zejména s těmi, kteří jim mohou pravidelně věnovat spoustu pozornosti. Rádi vás všude sledují a rádi spí vedle vás, aby se pomazlili.

Borkies jsou aktivní a hraví, jsou skvělými společníky pro děti a jsou také pohodlní s ostatními domácími mazlíčky. Jako společenské plemeno mají tendenci najít přítele v každém, na koho narazí, aby se vaši návštěvníci cítili bezpečně, což z nich nedělá dobrého hlídacího psa. Tato vlastnost z nich však nedělá dobrého strážného psa, ale jsou náchylní ke štěkání.Borkies jsou zvědaví psi se silným pronásledujícím instinktem, který je často podněcuje k následování uší a nosu. Tito inteligentní špičáci by snadno vnímali, co od toho očekáváte. Borkies nemají rádi chladné klima.

Který


Štěňata i dospělí vyžadují časté cvičení. Vezměte je každý den na dlouhé procházky a běhání. Pokud máte bezpečně oplocenou oblast, nechte je volně hrát a bavit se.
Každé dva měsíce stříhejte jejich kabáty a pomocí kartáče je česejte 2 až 3krát týdně, aby byly rovné a bez rohoží.
Žádné známé zdravotní problémy specifické pro plemeno.

Výcvik

Tyto psy, které jsou vnímavé a mají vrozené instinkty učení, lze snadno vycvičit.Poslušnost: Vycvičte své štěně, aby se při jakékoli práci nerozptylovalo a běželo za předmětem rozptýlení tím, že ho naučíte neomylně poslouchat příkazy jako zastavit, přijít, zmrazit nebo sedět ve chvíli, kdy ho hodíte. Zvykněte si na vodítko od mládí.

Triky: Zkuste své štěně roztančit. Držte předmět návnady přes nos tak, aby zvedl přední končetiny a stál na zádech. Jak se postupně učí balancovat, přesouvejte návnadu a nechejte ji chodit, nebo jděte do kruhů.

Dieta/krmení

Protože jsou borkies velmi energičtí, jejich strava by měla obsahovat dostatečné množství sacharidů a bílkovin (jako v rybách a mase). Krmte je dvakrát denně suchým krmivem pro psy. To by také mělo zabránit šancím na obezitu.