Bluetick Hound Beagle Mix - Bluetick Beagle


Bluetick Hound Beagle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Beagle a Bluetick Hound. Pravděpodobně to bude velmi milý a vyrovnaný pes. Jsou to oba velmi laskaví a vyrovnaní psi, kteří by nepoškodili duši. Měli by být dobří s rodinou a jinými domácími mazlíčky - pokud jsou správně socializovaní! Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bluetick Hound Beagle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Bluetick Hound Beagle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Bluetick Hound Beagle Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


pitbull mix s čivavou

Zde je několik obrázků Bluetick Hound Beagle Mix - Bluetick Beagle
Bluetick Hound Beagle Mix - historie Bluetick Beagle

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Pokud máte pár minut.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie Beagle:

Lze vysledovat psy podobné velikosti a účelu jako moderní BeagleStarověké Řeckozpět kolem 5. století před naším letopočtem. Od středověku se slovo beagle používalo jako obecný popis pro menší psy, ačkoli tito psi se od moderního plemene značně lišili. Miniaturní plemena psů beagle byla známa z dobEdward IIaJindřich VII, kteří oba měli balíčky Glove Beagles, tak pojmenované, protože byly dostatečně malé, aby se vešly na rukavici, aKrálovna Alžběta I.choval plemeno známé jako Pocket Beagle, které stálo 8 až 9 palců u ramene. Dost malý, aby se vešli do „kapsy“ nebo sedlové brašny, jeli spolu na lovu. Větší psi by kořist utekli na zem, potom lovci malé psy pustili, aby pokračovali v pronásledování skrz podrost. Elizabeth I odkazovala na psy jako na své zpívající beagly a často pobavila hosty u jejího královského stolu tím, že ji nechala skákat Pocket Beagles uprostřed talířů a šálků zdrojů 19. století, které tato plemena zaměňují a je možné, že obě jména odkazují na stejné malá odrůda. Reverend Phillip Honeywood založil balíček BeagleEssex, Anglie ve třicátých letech 20. století a předpokládá se, že tato smečka vytvořila základ pro moderní plemeno bíglů.Historie Bluetick Hound:

Historie plemene Bluetick Coonhound. Bluetick Coonhound pochází z Louisiany z chovu Bleu de Gascogne Hound v jihozápadní Francii, stejně jako anglický Foxhound, pes The Cur, americký Foxhound a Black and Tan Virginia Foxhound. Chováni k lovu, vynikali ve sledování, zejména v noci.Bluetick Coonhound je poměrně nové plemeno psů. Byl vyvinut v jižních Spojených státech počátkem 20. století za zvláštním účelem lovu mývalů a jiných malých divokých zvířat. Mezi jeho předky patří Velký Bleu de Gascogne, Staghound a další francouzští honiči, kteří byli do Ameriky přivedeni během prvních dnů kolonizace. Obchodníci, prodejci psů a další lidé cestující izolovanými venkovskými oblastmi hlubokého jihu si nemohli nevšimnout těch krásně znějících psů, kteří se podíleli na většině současných plemen Coonhoundů. Američtí lovci zjistili, že francouzští psi jsou na stopě příliš pomalí. Když je však překřížili s americkými honiči, zjistili, že potomci mají lepší vlečné schopnosti se studeným nosem a lepší vytrvalost.


Bluetick Hound Beagle Mix - velikost a hmotnost Bluetick Beagle

BEAGLE

Výška: 13 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 18 - 30 lb.

Životnost: 10-15 let


Bluetick Hound

zlatý retrívr weiner pes mix

Výška: 21 - 27 palců v rameni

Hmotnost: 45 - 80 lb.

Životnost: 11 - 12 letBluetick Hound Beagle Mix - osobnost Bluetick Beagle

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Beagle je jedním z nejsladších psů, se kterými se kdy setkáte, a také Bluetick Hound. Může to být jeden z nejzábavnějších milujících a přátelských psů, se kterým se kdy setkáte. To by mělo být velmi přátelským a rodinně orientovaným psem. Pokud to bude trvat po Bluetick Houndovi, mohou být alfou se silnou osobností a potřebují silného majitele se zkušenostmi, který se může stát vůdcem smečky. Jen proto, že jsou malé, ještě neznamená, že nechtějí mít na starosti. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Bluetick Hound Beagle Mix - Bluetick Beagle Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

směs svatého bernarda corgiho

Dalmatin smíchaný s Pudlem může být náchylnýEpilepsie, nanismus, hypotyreóza a problémy s očima, jako je atrofie sítnice, glaukom a „třešňové oko“

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Bluetick Hound Beagle Mix - Bluetick Beagle Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Bude to mírně se zbavující pes s kratší srstí. Bluetick Hound se opravdu tolik nevrhá, ale beagle se vrhá jako blázen. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Bluetick Hound by měl skutečně pomoci vyrovnat vyšší energii beagle. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes.

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Oba tito psi mohou být extrémně tvrdohlaví a občas je náročné je trénovat. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Bluetick Hound Beagle Mix - krmení Bluetick Beagle

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

jack russel laboratorní mix

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky