Bloodhound Lab Mix - Labloodhound


Bloodhound Lab Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bloodhound a Labradorský retrívr. Je také známý jako Labloodhound. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti. Bloodhound je mnohem méně energetický pes než laboratoř, takže snad vyrovná vyšší energetickou hladinu Labradoru. Bloodhound má velmi silný a bystrý čich a laboratoř je retrívr. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Bloodhound Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Bloodhound Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňátka Labloodhound.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Bloodhound Lab Mix - Labloodhound
Bloodhound Lab Mix - Labloodhound History

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.
Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie Bloodhounda:

K nerozeznání vypadající Bloodhound je velkýpachový pes, původně chovaný pro lovJelen,divočáka pro sledování lidí. Pravděpodobně vznikl ve Francii kolem roku 1000 n. L. Vzhledem k neuvěřitelnému nosu byl primárně používán k nalezení hry, zatímco ostatní menší psi ji sledovali.

Toto plemeno je známé svou schopností rozlišovatlidská vůněna velké vzdálenosti, i dny později. To je pes, kterého vidíte ve všech filmech sledujících vězně, kteří právě unikli. Je to mimořádně horlivéčichje kombinován se silným a houževnatým sledovacím instinktem, který vytváří ideálního pachového psa, a používá ho policie a donucovací orgány po celém světě ke sledování uprchlých vězňů, pohřešovaných lidí, ztracených dětí a ztracených mazlíčků.

Úžasná videa Bloodhound Lab Mix - štěňata Labloodhound


Laboratorní mix Bloodhound - velikost a hmotnost labloodhounda

Bloodhound

Výška: 23 - 27 palců v rameni

Hmotnost: 80 - 110 lb.

Životnost: 10 - 12 let


LABORATOŘ

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letBloodhound Lab Mix - osobnost Labloodhound

Labloodhoundi jsou velmi vstřícní a přátelští psi. Mohli by vyhrát soutěž drsnosti. Jsou velmi vyrovnaní a láskyplní. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Budou mít vyšší energetickou hladinu, takže se ujistěte, že jste aktivní člověk, který je zvládne. Byli zvědaví spolu s vysokou úrovní energie, měli byste na ně dávat pozor! Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Bloodhound Lab Mix - Labloodhound Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s Bloodhoundem může být náchylnáOCD, oční problémy,rakovina, cukrovka a infekce očí a uší,Dysplázie kloubů,rakovina a cukrovka.

Bloodhound Lab Mix - Labloodhound Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně vytvořit mírnější shedder. Záleží na tom, který rodič dává potomkům nejvíce genů, jaké budou tyto vlastnosti. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

směs shiba inu jindo

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Bloodhound je mnohem klidnější než laboratoř, ale cokoli s laboratoří bude mít vyšší energetickou hladinu. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Bloodhound Lab Mix - Labloodhound Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky