Black and White Pitbull Mix
Každý má rád štěňata Black and White Pitbull Mix Puppies. Black and White Pitbull Mix je smíšené plemeno psa, které je výsledkem chovu něčeho jiného než Pitbull a Pit. Můžete objevit všechna naše smíšená plemenatady .Může to být snadno dalmatin, laboratoř nebo jakákoli směs smíšených plemen. Nejběžnější směsi jsou s německými ovčáky, Husky, boxery a rotvajleri. Jsou to zjevně velmi silní, mocní a občas agresivní psi. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné hře Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných, modrých nosů nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím Black and White Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Black and White Pitbull Mix, pokud mají na prodej štěňata Black and White Pitbull Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků Black and White Pitbull Mix
Black and White Pitbull Mix HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

směs kokršpaněla a pudla

Historie Pitbull:Pitbullové tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.Úžasná videa štěňat Black and White Pitbull Mix


Black and White Pitbull Mix Size and Weight

Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 let

australský pastýř léčitel mix


Black and White Pitbull Mix Personality

Black and White Pitbull MixTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Nejdůležitější věcí, kterou byste kdy mohli udělat s jejich temperamentem, je správně je socializovat. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Black and White Pitbull Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Ve směsi s Pitbullem mohou být mimo jiné náchylné na srdeční problémy, rakovinu, hypotyreózu, dysplázii kloubů, pano a alergie.Black and White Pitbull Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Jedna opravdu dobrá věc na tomto plemeni je, že se opravdu tolik nezbavují. V tomto oddělení jsou docela snadní strážci. V závislosti na tom, s čím jsou chováni, to samozřejmě ovlivní jejich požadavky na péči. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

německý ovčák pomeranian mix

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa s vyšší energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Jsou spíše mírní, ale chtějí dělat věci venku. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude snazší trénovat. Opět to bude opravdu záviset na jejich mixu a na tom, s jakým jiným plemenem se mohou smíchat. Mohlo by to mít kořist a odhodit se k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Černá a bílá krmení Pitbull Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky

corgi žlutá laboratorní směs