Mix Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel


Mix Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu Black and Tan Coonhound a Cocker Spaniel. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Black and Tan Coonhound je známý tím, že je pohodovým, důvěřivým a jemným psem. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Black and Tan Coonhound nebo Cocker Spaniel? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu kokršpanělů Black and Tan Coonhound

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Black and Tan Coonhound History

Black and Tan, jak ji majitelé znají, je Američan chovaný dostihový pes, jehož původním účelem bylo lovit mývaly, rysy, pumy, jeleny, losy, divočáky a dokonce i medvědy. Jejím úkolem v koloniální Americe bylo doslova položit jídlo na stůl. Dnes může žít buď jako pracovní pes, nebo jako rodinný mazlíček. Black and Tan Coonhound byl vyšlechtěn k lovu hry, která je aktivní především v noci. Když nasaje vůni, může začít hlasitě řvát, aby upozornila svého psovoda. Každý coonhound má svůj vlastní výrazný hlas, který je pro majitele okamžitě rozpoznatelný.
Dnes je nejoblíbenější ze všech amerických coonhoundů. Předpokládá se, že Black and Tan Coonhound pochází ze tří britských psů, kteří byli dovezeni do Ameriky: Bloodhound, Talbot Hound a Foxhound, které do koloniálního období přivezli do států bohatí vlastníci půdy. Naproti tomu se zdá, že Black and White Coonhound byl chován a zdokonalován lovci dělnické hry.

Black and Tan Coonhound byl uznán AKC v roce 1945. Je nadále používána jako lovecký pes, ale stejně dychtivě se účastní aktivit poslušnosti a konformace, stejně jako chůze, joggingu, agility a dalších forem cvičení. Black and Tan vyžaduje mírné množství cvičení (všichni psi si užívají každodenní procházky) a bude vyrovnaná a dobře vychovaná, pokud bude cvičit.Historie kokršpanělůJako většina psů, i kokršpanělé byli původně chováni jako loveckí psi. Přicházejí ve dvou odrůdách, americký kokršpaněl a anglický kokršpaněl. Již v 14. století se píše o španělovi. Pocházejí ze Spojeného království, přičemž termín kokr pochází z jejich použití k lovu sluky lesní. Jelikož sluka lesní není ve Spojených státech, byla vyšlechtěna na jiný standard, což jí umožnilo specializovat se na lov sluky americké. Kabáty kokršpanělů se dodávají v různých barvách včetně černé, játrové, červené a zlaté v pevných látkách. K dispozici jsou také černá s pálením a někdy játra s pálením, stejně jako různé barevné směsi těchto plných barev, včetně běloušů, běloušů a tříslech, trikolóry a těchto plných barev s dalšími bílými znaky.


Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix Size and Weight

Černý a Tan Coonhound
Výška: 23 - 27 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 75 lb.
Životnost: 10 - 12 letKokršpaněl
Výška: 14 - 17 palců v rameni
Hmotnost: 26 - 35 lb.
Životnost: 12 - 15 let


Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix Personality

Black and Tan Coonhound a Cocker Spaniel mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Černý a Tan Coonhound smíchaný s kokršpanělem mohou být mimo jiné náchylní k dysplázii kloubů, hemopphilii b.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Black and Tan Coonhound Cocker Spaniel Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí kokršpaněl kokršpaněl černý a opálený

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Black and Tan Coonhound Links

Coonhound Rescue

Coonhound Rescue

Přijměte mazlíčka


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix