Bernský salašnický pes doga mix


Bernský salašnický pes doga mix je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu bernského salašnického psa a dogy. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bernský salašnický pes je známý tím, že je láskyplný, inteligentní a loajální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako bernský salašnický pes nebo doga? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu doga Bernského salašnického psa.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Bernského salašnického psa Great Dane Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata Bernského salašnického psa Great Dane Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu bernského salašnického doga

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie bernského salašnického psa

Zdá se, že většina skupin chovatelů psů dává svému hrdinovi přezdívku, a tímto psem je Berner. Jeho celé jméno je Berner Sennenhund, což v němčině znamená Bernský alpský pastevecký pes a Bernský salašnický pes v Americe. Toto plemeno zaznamenalo nedávný nárůst popularity jako rodinný pes v USA, ale není pro každého. Fanoušci Berner chtějí mít jistotu, že lidé vědí, co berou na sebe, když si donesou domů. Jeho dlouhá, splývavá srst se neustále vrhá, takže u Bernera v domě se může čas, který strávíte s vysavačem, dramaticky zvýšit. Berner, jak jste asi uhodli, pochází z švýcarského Bernu a je jedním z několika švýcarských plemen, která již dlouho pomáhala kolem farmy tím, že vozila krávy na a z horských pastvin; tahání vozíků s mlékem do mlékárny; a jen obecně hlídat majetek.

Pes se začal v Německu vystavovat počátkem 20. století. V roce 1907 byl založen chovatelský klub, který napsal standard pro posuzování. Berner poprvé přijel do USA někdy kolem roku 1926. K registraci AKC byl přijat v roce 1937.

Kromě nově získané popularity v USA je Berners i nadále oblíbeným v německy mluvících zemích.

obrázky štěňat cane corso


Great Dane HistoryJiž ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověkém Řecku objevují ve freskách z Tiryns velcí chrty připomínající Velké Pyreneje. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení postavy honičů v Rakousku a Německu a vlkodavů v Irsku. Větší psi jsou vyobrazeni na mnoha runových kamenech ve Skandinávii, na ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírce staro norských básní. Zoologické muzeum v Kodani pojme nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, které se datují od pátého století př. N. L. Do roku 1000 n. L. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi pocházeli z kříženců mezi anglickou Velkou Pyrenejí a irskými vlkodavy. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali na dvorech německé šlechty, zcela mimo Anglii.
Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovit medvědy, kance a jeleny. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tito takzvaní komorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spali před zabijáky.


Bernský salašnický pes doga mix velikosti a hmotnosti

Bernský salašnický pes
Výška: 24 - 28 palců u ramene
Hmotnost: 80 - 110 lb.
Životnost: 6-8 letněmecká doga
Výška: 28 - 34 palců v rameni
Hmotnost: 100 - 200 lb.
Životnost: 7-10 let


Bernský salašnický pes doga mix osobnost

Bernský salašnický pes a německá doga mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.

sibiřský husky čau čau směs

Bernský salašnický pes doga mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bernský salašnický pes smíchaný s doga může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, dysplázii loktů, torzi žaludku.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bernský salašnický pes doga mix péče


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

směs shiba inu beagle

Bernský salašnický pes doga mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na Bernského salašnického psa

Záchrana BFW

Bernský salašnický klub Ameriky

Klub Chattahoochee Valley Bernský salašnický pes


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix