Směs belgických malinoisských rotvajlerů


Belgický mix maltských rotvajlerů je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu belgických malinoisů a rotvajlerů. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Belgický Malinois je známý jako ochranné a strážné plemeno. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako belgický Malinois nebo rotvajler? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné belgické směsi maltských rotvajlerů.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně belgického malinoisského rotvajlera. To znamená, že mají-li na prodej nějaké belgické štěňata Malinois Rotvajler Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.ceny tibetské dogy u nás
Historie mixu belgického malinoisského rotvajlera

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.

Historie belgického Malinois

Belgický malinois (někdy nazývaný malinoisský pes) je součástí kvarteta známých belgických ovčáků. Je hladší než její bratranec, belgický Laekenois, stejně silná, rychlá a silná. Jméno Malinois převzala z Malines, belgického města, ze kterého pochází. Malinois jsou pracovní psi, rádi, že mají úkol - ať už je to hbitost, stádo, stopování, poslušnost, terapie, záchranné práce nebo vojenské či policejní práce. Dalším důkazem její všestrannosti je, že tajná služba hlídá v areálu Bílého domu belgického Malinois!

Stejně jako její další příbuzní Shepherd však i Malinois potřebuje aktivitu, a to nelze přeceňovat. Dělají to nejlépe s majiteli, kteří sami vedou aktivní život a chtějí, aby se o to podělil pes. Lidé, kteří hledají klidného psa, který může zůstat sám několik hodin, by neměli uvažovat o malinoisovi, protože nuda je může zničit. Mají také silnou kořist, což znamená, že majitel bude muset udržovat Malinois v bezpečí, když je venku - kvůli malé zvěři a kočkám. Belgický Malinois se objevil koncem 19. století jako pastevecký pes. S teplým kabátem, plynulostí pohybu a bezmeznou energií dokázala v nejhorším počasí pracovat dlouhé hodiny. Netrvalo dlouho a armáda uznala hodnotu tohoto plemene během války a Malinois během první světové války představoval svou domovskou zemi jako transportéry, sanitky a dokonce i tahače těžkých kulometů.
Diesel, policejní pes malinois, který byl zabit přátelskou palbou při teroristických útocích v Paříži v roce 2015, dostal pohřeb se všemi poctami. Na její počest byla Diesel pokřtěna nová policejní štěně.
Belgický Malinois jménem Rocket sloužil jednotce indické národní bezpečnosti K-9 jako odborný útočný a čichací pes. Rocket byl v roce 2016 doporučen k ocenění za statečnost za detekci přítomnosti nepřítele během útoku na základnu. Operace mu způsobila popáleniny na tlapkách a na čele, ale po týdnech léčby byl zpět v práci.Historie rotvajlerůPředpokládá se, že rotvajler se vyvinul a byl chován z římských honáckých psů. Tito honáčtí psi doprovázeli stáda Německem v návaznosti na římské armády hned po Kristově době. Legie římské říše postavila tábor na břehu řeky Neckar v německé oblasti Wurtemberg. Tato malá oblast vyrostla v malé městečko s malými vilkami, které měly střechy z červených tašek a oblast se stala známou jako „das Rote Wil.“ Červené střešní tašky jí dávaly první polovinu názvu „hniloba“, zatímco druhá polovina přišla od názvu pro vilu. Tyto kombinace vytvářejí název „Rottweil“ a nyní tomuto plemeni říkáme.
Jedná se o starého, různorodého psa, který se používá jako lovecký, pastevecký a ochranný pes. Potřebovali hlídat stádo v noci a potřebovali držet dobytek pohromadě a stádo. Byly také používány k lovu medvědů a k ochraně peněz, které lidé dostali z prodeje dobytka.

Směs toy pudla a čivavy

Velikost a hmotnost belgického malinského rotvajlera

Belgický Malinois
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 75 lb.
Životnost: 12 - 14 letRotvajler
Výška: 22 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 130 lb.
Životnost: 8 - 140 let


Osobnost mixu belgického malinoisského rotvajlera

Belgický Malinois a Rotvajler mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Směs belgických malinoisských rotvajlerů

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Belgický Malinois smíchaný s rotvajlerem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, progresivní retinální atrofii, kataraktu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Směs belgických malinoisských rotvajlerů


Jaké jsou požadavky na péči?

dospělí mini angličtí buldoci

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

směs novofundlandského německého ovčáka

Krmení směsi belgických malinoisských rotvajlerů

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na belgický Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Malinoisská záchranná liga


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Anatolský ovčák Australský ovčák

Anatolský ovčák australský teriér

Anatolský ovčák Basset Hound Mix

Anatolský ovčák belgický malinois mix

Anatolský ovčák Bernský salašnický pes