Beaski

Beaski je křížencem populárních čistokrevných plemen Beagle a sibiřský husky. Jedná se o středně velké psy, často s volnými ušima beagle a označení husky. Mají tmavý nos, oči mandlového tvaru s velmi ostražitým pohledem a krátkou srst. Dělají úžasné domácí společníky.Obrázky Beaski
Rychlý popis

Také známý jako Mix sibiřského huskyho bígla
Kabát Krátké, rovné, v pořádku
Barvy Hnědá, černá, opálená, bílá
Typ Hlídací pes, společenský pes
Skupina (plemene) Kříženec
Délka života/očekávání 11 až 15 let
Velikost Střední
Osobnostní rysy Milující, nezávislý, inteligentní, ostražitý, aktivní
Dobře s dětmi S dominantními geny Beagle: Ano
S dominantními husky geny: Ne
Dobré s domácími zvířaty Ne
Štěkot Ano
Hypoalergenní Neznámý
Země původu Neznámý
Informace o konkurenční registraci/ kvalifikaci DRA


Temperament a chování

Beaski je pes se spoustou energie a je neúnavným pracovníkem. Někteří jedinci jsou nezávislé povahy s vlastní myslí a často mají tendenci trávit čas svým vlastním způsobem, zatímco někteří mohou být dokonce nároční. S nízkou úrovní agresivity jsou přátelští a jemní a milují své rodinné příslušníky. Pokud však vezmou více na stranu husky, nemusí být příliš přátelští, zejména s mladšími dětmi, které jsou nevyrovnané nebo mají tendenci se příliš mazlit.

Zatímco bíglové byli chováni pro lovecké účely a o huskies je známo, že jsou notoricky známými zabijáky koček, mnoho Beaskies projevovalo svůj neodmyslitelný honící instinkt. U některých se může vyvinout zvyk kopání, který může, ale nemusí z dlouhodobého hlediska zmizet. Většina z nich je dobrými hlídacími psy a bývají hluční, štěkají na cokoli podezřelého nebo rybího.

Který


Každodenní procházka a běh na vodítku a umožnění jim hrát uvnitř bezpečně oploceného prostoru bez vodítka by mělo splňovat jejich potřebu každodenního cvičení a aktivit.
Prolévání je minimální. Odstraňte možné mrtvé vlasy nejméně dvakrát týdně.
Obecně nejsou známy žádné zdravotní problémy, měli byste však také vzít v úvahu skutečnost, že jejich rodič beagle je náchylný k osteologickým problémům, jako je dysplazie kyčelního kloubu psa a onemocnění meziobratlové ploténky. Uvědomte si také problémy, jako je epilepsie a oční choroby, jako je glaukom, katarakta, zákal rohovky, distichiáza a progresivní retinální atrofie.

Výcvik

Důsledné a pevné školení je zásadní. Můžete je také vzít na hodiny poslušnosti.Poslušnost: Nikdy se nedotýkejte, neobjímejte ani nemluvte se svým psem brzy poté, co udělá něco neetického (jako honění kočky atd.). Vaše ruce a hlas se mohou zdát být odměnou pro vašeho psa, a tím prosazovat špatné chování.

Socializace: Pomozte svému štěně být dobré s vašimi dětmi, nechte je růst společně s nimi a poskytněte spoustu příjemných a uvolněných zážitků.Nácvik vodítka: Vzhledem k tomu, že se toto plemeno neustále pokoušelo uniknout z vodítka, zabraňte vašemu štěně ve chvíli, kdy začne tahat, posaďte se a buďte vedle něj, dokud se neuklidní.

Dieta/krmení

Stejná psí dieta jako ostatní plemena svou velikostí a úrovní energie.