Beagle Husky Mix

Beagle Husky Mix je výsledkem chovu Beagle a Sibiřského huskyho. Jedná se o středně velké psy, často s poddajnými ušima beagle a krásně modrými očima huskyho. Pokud jste někdy byli kolem bígla nebo směsi bíglů, víte, že se jedná o nejsladší psy kolem. Tato směs bude sladký, milý společník. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Beagle Husky Mix.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit, chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby získali štěně Beagle Husky Mix. To znamená, že pokud nějaké mají na prodej. Vždy chovatele chraňte co nejvíce, aby bylo zajištěno, že získáváte co nejkvalitnějšího psa.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.


Zde je několik obrázků mixu Beagle Husky Mix
Historie mixu Beagle Husky

Až do posledního desetiletí je to pravděpodobně typ směsi, kterou byste našli v místní libře kvůli náhodnému chovu. I když k tomu jistě stále dochází, jsou chováni také záměrně. Neexistuje žádná skutečně definovaná historie, jako u jejich mateřských plemen. Nemají úplně stejné pozadí jako čistokrevný pes, který se datuje stovky nebo dokonce tisíce let. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím naši petici, abyste zastavili štěňata. Zde je krátká historie obou mateřských plemen, abyste získali lepší představu o tom, z čeho by tato směs mohla být složena.

Sibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky.Psy podobné velikosti a účelu jako moderní Beagle lze vysledovat ve starověkém Řecku zpět kolem 5. století před naším letopočtem. Od středověku se slovo beagle používalo jako obecný popis pro menší psy, ačkoli tito psi se od moderního plemene značně lišili. Miniaturní plemena psů beagle byla známá z dob Edwarda II a Henryho VII., Kteří oba měli smečky Glove Beagles, tak pojmenované, protože byly dostatečně malé, aby se vešly na rukavici, a královna Alžběta I. si nechala plemeno známé jako Kapsa Beagle, která stála 8 až 9 palců u ramene. Dost malý, aby se vešli do „kapsy“ nebo sedlové brašny, jeli na lovu. Větší psi by kořist utekli na zem, potom lovci pustili malé psy, aby pokračovali v pronásledování skrz podrost. Elizabeth I odkazovala na psy jako na své zpívající beagly a často pobavila hosty u jejího královského stolu tím, že ji nechala skákat Pocket Beagles uprostřed talířů a šálků zdrojů 19. století, které tyto plemena zaměňují a je možné, že obě jména odkazují na stejné malá odrůda. Reverend Phillip Honeywood založil ve třicátých letech 20. století v anglickém Essexu balíček Beagle a věří se, že tento balíček tvořil základ moderního plemene Beagle.


Skvělá videa štěňat Beagle Husky Mix


Velikost a hmotnost mixu Beagle Husky

BEAGLE
Výška: 13 - 15 palců v rameni
Hmotnost: 18 - 30 lb.
Životnost: 10-15 letCHRAPLAVÝ
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 let


Osobnost Beagle Husky Mix

Beaski je pes s vyšší energií, který je velmi milý a příjemný. Pravděpodobně budou mít nezávislou sérii a budou mít velmi dobrou povahu s vlastní myslí. To není agresivní pes, milují svou rodinu a jsou velmi přátelští a jemní. Budou potřebovat spoustu cvičení, protože byli oba chováni k tomu, aby se celý den pohybovali na dlouhé vzdálenosti. Pokud jste bramborový gauč, nebude to pro vás to plemeno. Pokud nekontrolujete jejich energii, bude to ovládat vás. Je také nesmírně důležité socializovat vašeho psa. Zatímco mají přirozeně velmi pěkný temperament, socializace je nesmírně důležitá, aby jim pomohla naučit se, jak komunikovat s jinými psy. Mohli by také mít poměrně vysokou kořist, protože chtěli pronásledovat malé a rychlé věci. Bude to dobrý nápad dávat pozor na kočku nebo jakékoli jiné malé stvoření, dokud lépe nepochopíte jejich osobnost.

americký bull dog mastiff

Zdraví Mix Beagle Husky

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Husky smíchaný s border kolií může být náchylný k hepatitidě, hypotyreóze, kataraktu, syndromu Beagle, třešňovému oku, infekcím uší, glaukomu, syndromu čínského bígla, obratu pohlaví XX, narkolepsii, anémii, dystrofii rohovky, hypochondroplázii, plicní stenóze, lymfosarkomu, Hyperadrenokorticismus závislý na hypofýze, hluchota, nádor bazálních buněk, progresivní retinální atrofie, nazální depigmentace, dysplazie kyčelního kloubu, syndrom podobný Vogt-Koyanagi-Harada, Von Willebrandova choroba, Osteochondritis dissecans, krystalická korneální rohovka, juvenilní katarakta, orální eukalinom Epilepsie, chronická povrchová keratitida.

Nekupujte štěně od chovatele, který vám nemůže poskytnout písemnou dokumentaci, že rodiče byli zbaveni zdravotních problémů, které mají na plemeno vliv. Pečlivý chovatel a ten, kdo se opravdu stará o samotné plemeno, testuje své chovné psy na genetické choroby a chová pouze nejzdravější a nejlépe vypadající vzorky. Jedním z nejčastějších zdravotních problémů u psů je obezita. Mít to pod kontrolou je vaší odpovědností.


Beagle Husky Mix Care

Mělo by se jim relativně snadno cvičit kvůli jejich pohodové osobnosti a jejich snaze potěšit. Mohli by mít své tvrdohlavé chvíle a nemuseli by být nejjednodušším psem, který by mohl chodit na vodítku kvůli tažné povaze Huskyho. Bude trochu těžké zjistit, zda se hodně zbaví. Beagle má kratší vlasy a Husky se neustále vrhá, takže budete chtít věnovat pozornost každému konkrétnímu psu a zjistit, jak vypadá jeho srst. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Beagle Husky Mix může být skvělým únikovým umělcem, takže pokud ho necháte na zahradě (dočasně samozřejmě), bude těžké ho udržet. Budete se muset ujistit, že plot je extrémně bezpečný a zakopaný pár stop v zemi . Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni.


Krmení Beagle Husky Mix

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek Pomeraniani

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky