Beagle Bull

The Beagle Býk , často mylně označovaný jako Beaglebull, je středně velký kříženec americké jámy Bulteriér a a Beagle . Vykazuje charakteristickou přívětivost bígla spolu s ochrannou povahou pitbula. Jedná se o plemeno psa s dobře osvaleným tělem, kulatými nebo mandlovými očima, středně velkými ušima a mírně zúženým ocasem. Pokud jsou bíglí býci náležitě vyškoleni a socializováni, jsou skvělým společenským mazlíčkem.Obrázky Beagle BullRychlé informace

Ostatní jména Mix Pit Bull-Beagle
Kabát Krátká velikost; směs jemných a hrubých chloupků
Barva Dodává se v různých odstínech včetně červené, hnědé, šedé, modré, černé a bílé s plnými, žíhanými a skvrnitými vzory
Typ plemene Kříženec
Skupina plemene Teriér, honičský pes
Životnost 10-12 let
Hmotnost Dospělí obvykle váží více než 30 liber (13,6 kg)
Velikost a výška Střední; 18-20 palců
Prolévání Mírný
Temperament Přátelský k lidem, odvážný, ostražitý, inteligentní, oddaný, středně energický
Hypoalergenní Ne
Dobře s dětmi Ano se socializací
Štěkot Mírný
Země Původ v Spojené státy americké
Informace o konkurenční registraci/kvalifikaci IDCR, DBR

Video: Beagle Bull Playing


Temperament a chování

Bíglí býci jsou silní, sebevědomí a nadšení. Jelikož jsou od přírody láskyplní, vyjadřují velkou míru lásky nejen své rodině, ale i cizím lidem. Jejich jemnost spojená s jejich dychtivostí potěšit lidi z nich nedělá plodného strážného psa. Jsou v těsném spojení se svými rodinami a neradi zůstávají dlouho sami. Bíglí býci nejsou známí štěkotem, ale když ano, projevují výraznou vokalizaci bígla.

Jsou však docela teritoriální, stejně jako jejich rodiče pitbulů. Když budou ohroženi, budou bránit svou rodinu až do smrti. Tito psi mají ochotu pracovat a rádi se zapojují do všeho, co se kolem nich děje.Mírně aktivní a hraví bíglí býci jsou k dětem tolerantní, a pokud budou brzy vycvičeni, stanou se ideálními spoluhráči. Mohou však vykazovat určitou agresi vůči ostatním psům a domácím zvířatům kvůli jejich teriérskému původu. Proto je nutný dohled, když jsou v blízkosti jiných domácích mazlíčků.

Který


Pro tohoto psa je zapotřebí hodinová pravidelná aktivita včetně chůze, běhu, hraní nebo jiných forem cvičení. Ujistěte se, že váš mazlíček neběží. Při procházce nebo běhání jej vždy mějte na vodítku, abyste zabránili boji s jinými domácími zvířaty. Protože miluje žvýkání, zajistěte si spoustu odolných hraček, které pomohou zaměstnat jeho silné čelisti.
Jeho srst vyžaduje jednoduché pravidelné kartáčování pevným, tuhým kartáčem. Chcete -li zachovat lesk a texturu, jemně otřete jeho srst hadříkem. Zatímco vašeho mazlíčka lze koupat tak často, jak je potřeba, u býka bígla by to nemělo překročit jednou za měsíc. Je důležité, aby se špína, bakterie a voda nedostaly ven, protože její uši mohou mít infekce. K otření je použijte léčivé ušní ubrousky. Čistěte si zuby každý týden, abyste zlepšili celkové zubní zdraví svého psa. Můžete také svému býkovi dát několik zubních pamlsků, které pomáhají snižovat tvorbu zubního plaku a zubního kamene.

Směs býků a pitbulů může být ovlivněna jedním nebo více psími chorobami, včetně dysplazie kyčelního kloubu, hypotyreózy, alergií a srdečních problémů, jako je aortální stenóza. K ochraně štěněte býka beagle před parvovirem je nutné očkování od 39 dnů po narození. Mělo by být očkováno dvakrát měsíčně až do věku 4 měsíců. V 8 měsících by mělo být znovu očkováno a poté podle doporučení veterináře.

Výcvik

Toto plemeno psa má tendenci být tvrdohlavý a dominantní, což v kombinaci s jeho silou může ztížit jeho řízení. K překonání těchto problémů s chováním musíte nabídnout pevné, spravedlivé a důsledné školení a dát mu vědět, že jste jeho vůdcem. Začněte svého mazlíčka seznamovat s poslušností na začátku jeho života a pokračujte v cvičení, aby neztratil své nové dovednosti. Včasná socializace a výcvik také pomáhají minimalizovat jeho agresi vůči jiným domácím mazlíčkům.Krmení

Velikost porce a pevný plán krmení - to jsou dva z nejdůležitějších aspektů krmení vašeho býka. Rozvrh by se měl lišit v závislosti na věku vašeho mazlíčka. Štěňata musí konzumovat více kalorií, protože neustále rostou. Komerční krmiva pro psy jsou skvělým doplňkem stravy vašeho psa, ale měla by být podávána dvakrát denně s denní dávkou 1,5–2 šálky. Do její stravy mohou být zahrnuty syrové potraviny, jako jsou nakrájené brambory a hobliny mrkve.