Beabull

The Beabull plemeno se vyvinulo, když Beagle a buldok byl zkřížen. Toto nové plemeno je kombinací dvou populárních psů s velmi starou historií a získává na popularitě každý den. Beabelové většinou přicházejí s buldočími vráskami a podkusem, zatímco jejich visící uši a dlouhé náhubky pocházejí z jejich beagle rodič.
Jedná se o návrhářské psy, které jsou roztomilé, hravé a vytrvalé. Je to však jedna z nejvíce nepředvídatelných plemenných směsí a vzhled každého jednotlivce se může od druhého lišit v závislosti na genetickém přínosu jejich rodičů. Tento pes má tmavě hnědé až oříškové oči, silné, hubené tělo s typickými boky jako buldok, zatímco nohy a ocasy jsou krátké a někdy kupírované. Jsou docela přizpůsobiví životu v bytě, stejně jako pohodlné bydlení ve vlastních chovatelských stanicích, což z nich dělá nádherného rodinného společníka.Obrázky psa BeabullRychlý popis

Také známý jako Mix Beagle/Bulldog
Kabát Pichlavý, drsný, drsný
Barvy Žíhaná, hnědá, zlatá, merle, skvrnitá, skvrnitá, bílá
Typ Společenský pes, návrhářský pes
Skupina (plemene) Kříženec
Životnost/očekávání 10 až 12 let
Hmotnost 35-60 liber (v dospělosti)
Výška (velikost) Střední; 12-16 palců
Osobnostní rysy Věnovaný, přítulný, inteligentní, hravý
Dobře s dětmi Ano
Prolévání Vysoký
Dobré s domácími zvířaty Ano
Štěkot Občas
Země původu POUŽITÍ
Informace o konkurenční registraci/ kvalifikaci ACHC, DRA, IDCR, DDKC, DBR

Video štěněte Beabull:


Temperament a chování

Obecně je beabull klidný, učenlivý a velmi přátelský pes, který je oddaný, inteligentní, milující a vyrovnaný. Někdy však mohou být také neuvěřitelně tvrdohlaví, což je rys, který se vyskytuje u obou jeho rodičovských plemen. Je tedy velmi pravděpodobné, že ze štěňat vyroste tvrdohlavý pes.

Beabulls jsou přátelští k dětem a dalším zvířatům, včetně psů. Díky své trpělivosti a náklonnosti dokážou projevit extrémní míru tolerance i těch nejzvědavějších a nejotravnějších mladých lidí. Díky tomu se z nich snadno stane skvělý přítel pro vaše děti a další domácí mazlíčky. Je přirozené, že toto plemeno překypuje spoustou elánu a elánu, a to by mohlo mít za následek jeho destrukci, pokud byste svému štěně nedávali dostatek příležitostí spálit jeho energii.směs maltézského pudla plně dospělá

Beabulls jsou lidští psi, kteří by si vážili společnosti svých pánů a celý den ho sledovali. Protože jsou většinou silní a nezávislí, nejsou vždy vhodní pro nervózní nebo první majitele psů. Ačkoli tito psi nedělají dobré hlídací psy, pokud by k takovým situacím došlo, neváhali by chránit jeho rodinu. Jinak jsou temperamentní mírní a často je bylo vidět, jak si užívají líné hodiny, velmi podobné jeho buldočím rodičům.

Který


Beabulls nejsou příliš aktivní psi, ale zároveň potřebují spálit svou energii. Pokud byste ji tedy nevyndali každý den na rychlou procházku nebo běh, „uvolnilo“ by to jejich energii jinými zlomyslnými prostředky.Měli byste si také uvědomit, že beabulls jsou nejšťastnější, pokud byste je zapojili do úkolů nebo her, které jsou náročné a mentálně stimulující, jako jednoduché hry aportování nebo dokonce schovávání a hledání. Váš hravý mazlíček se zúčastní více než rád, pokud se hry zúčastníte nebo s sebou vezmete své děti. Když to uděláte, nenechávejte je na vodítku. Současně se také ujistěte, že hřiště vašeho psa je bezpečné a dobře oplocené. Alternativně je můžete také vzít do psího parku, abyste jim pomohli dobře se socializovat.
Ačkoli se tento pes silně vrhá, péče o krátkosrstého beabull je jednoduchá. Chcete -li se zbavit mrtvých chlupů, stačí je alespoň dvakrát nebo třikrát týdně vykartáčovat, abyste zajistili dobré zdraví a lesk srsti vašeho psa. Není nutné žádné ořezávání nebo odizolování. Čas od času však musíte vysát koberce a nábytek. Nekoupejte je často, kromě případů, kdy je to nutné, protože by to mohlo vést k vysušení jejich pokožky.
Stejně jako ostatní křížení psů nemají tito psi žádné poruchy specifické pro plemeno. Mějte však na paměti genetické poruchy a další obecné zdravotní problémy psů, jako jsou alergie, dysplazie atd.

Školení - tipy a triky

Výcvik vašeho psa může být obtížný. To nemusí být dobrá zpráva pro první majitele. Vždy s nimi musí být zacházeno jemnou, ale pevnou rukou. Na většinu tréninkových technik založených na odměně však beabull svižně zareaguje. Proto je pro trenéra snadné tyto metody dodržovat. Protože tito psi často zdědí svévolné, tvrdohlavé pruhy buldoka, je nutné je vychovávat s klidnou jistotou.

Trpělivost a vytrvalost mohou úkol školení usnadnit a jsou důležité pro jeho adekvátní školení.

Zahajte socializační výcvik, když si adoptujete štěně od chovatelů nebo zachráníte. Další výcvik, jako je výcvik v bednách, vloupání do domu (nočník) a výcvik poslušnosti, je také nezbytný v raném věku. Tito psi také mají tendenci hrát hry na kousání, které se nikdy nesmí bavit, protože jakmile svému štěněti dopřejete agresivní nebo hyper-bojové hry, štípání nebo silné kousání, nemusí to být pro vás a vaši rodinu příliš bezpečné, až vyroste. dospělý. Můžete si také vzít odbornou pomoc ze škol poslušnosti.

Dieta/krmení

Doporučená kvalita a množství krmiva je svou velikostí a energií podobná ostatním psům. Měli byste také pochopit, že stejně jako jejich buldočí rodiče je tento pes nenasytným jedlíkem. To může vést k obezitě. Odolejte jim proto, aby nehltali jakýkoli druh jídla, které se jim dostane do blízkosti úst. Protože mají většinou předkus, zakrmte je ze širokých mělkých misek.

Zajímavosti

  • Běžně se název „Beabull“ běžně používá k označení jakékoli směsi Beagle/Bulldog, bez ohledu na to, jaké procento rodičů je u štěněte přítomno. Obvykle je vhodné si tento problém ověřit u chovatele, než jej vlastníte.
  • Beabull je známý svými skokanskými schopnostmi.