Australský honácký pes Dobrman


Australský honácký pes Dobrman je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu australského honáckého psa a dobermana. Je to spíš jako australský honácký pes nebo doberman? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Tento hybrid by se vás mohl pokusit nahnat po celém domě. Pravděpodobně to bude dobrý hlídací pes. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu dobermanů z dobytek australského. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.king charles springer španěl

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít chovatelem, aby si pořídili štěně australského honáckého psa Dobermana Mixa. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata australského honáckého psa Doberman Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků australského honáckého psa s dobrými psy
Historie mixu australského honáckého psa Dobermana

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.DobrmanDějiny:

Australský honácký pes Doberman Pinschers byl nejprve chován ve městěApolda, vNěmecstavDurynskokolem roku 1890, v návaznosti naFranco-pruská válkapodleKarl Friedrich Louis Australský honácký pes Dobermann. Odtud název. Australský honácký pes Dobermann sloužil v nebezpečné roli místního výběrčího daní a provozoval psí libru Apolda. Díky přístupu k psům mnoha plemen se zaměřil na vytvoření plemene, které by bylo ideální pro jeho ochranu během jeho sbírek, které ho provedly mnoha oblastmi napadenými bandity. Vydal se na chov nového typu psa, který by podle jeho názoru byl dokonalou kombinací síly, rychlosti, vytrvalosti, loajality, inteligence a dravosti. Později Otto Goeller a Philip Greunig pokračovali v rozvoji plemene, aby se stal psem, který je dnes vidět.Předpokládá se, že toto plemeno bylo vytvořeno z několika různých plemen psů, které měly vlastnosti, které hledal australský honácký pes Dobermann. Přesné poměry míchání a dokonce i přesná plemena, která byla použita, zůstávají nejistá dodnes, ačkoli mnoho odborníků věří, že australský honácký pes Doberman Pinscher je kombinací několika plemen včetněBeauceron,Německý pinč,RotvajleraVýmarský ohař. Jedinou výjimkou je zdokumentované křížení sChrtaManchester teriér. Všeobecně se také věří, že genofond starého německého ovčáka byl jediným největším přispěvatelem k plemenu dobermanů australského honáckého psa. Australský honácký pes Philipa Greuniga, Dobermann Pinscher (1939), je považován za nejdůležitější studii vývoje plemene jedním z jeho nejhorlivějších studentů. Greunigova studie popisuje raný vývoj plemene Otto Goeller, jehož ruka umožnila, aby se australský honácký pes Doberman stal psem, kterého dnes uznáváme. TheAmerický Kennel Clubvěří, že mezi plemena používaná k vývoji australského honáckého psa mohl patřit dobermanský pinč, starý krátkosrstý ovčák, rotvajler, černý a hnědý teriér a německý pinč.

Australský honácký pes

Všimněte si, že se jedná o australského honáckého psa. Australané dluží velký dluh všem osobám podílejícím se na vývoji australského honáckého psa nebo honáckého psa. Hovězí průmysl by bez nich opravdu bojoval. Legenda říká, že v roce 1840 experimentoval George Elliott v Queenslandu s kříži Dingo-blue merle Collie. Tito psi byli vynikající pracovníci. Dobytek muži začali kupovat tyto psy, protože byli velmi ohromeni svou pracovní schopností. Dva bratři, Jack a Harry Bagust, dostali do rukou některé z těchto psů a začali je vylepšovat. Jejich prvním krokem bylo překonat fenu s jemným dovezeným dalmatským psem. Tento kříž změnil merle na červenou nebo modrou skvrnu.

skákat a škádlit

Jsou extrémně ostražití, pracovití a chytří. Jedná se o psa s extrémně vysokou energií a vyžaduje spoustu cvičení. Mohou být velmi tvrdohlaví a začnou hnát děti, kočky nebo cokoli jiného, ​​pokud kolem něho nebude hnáno nic jiného. Stejně jako všichni psi musí být také socializovaný, když je mladý, nebo se může stydět a bát.Úžasná videa štěňat australského honáckého psa Dobermana Mixa


Australský honácký pes, dobrman, velikost a hmotnost

Dobrman

Výška: 24 - 27 palců u ramene

Hmotnost: 60 - 100 lb.

Životnost: 8-10 let


Australský honácký pes

Výška: 17 - 20 palců na rameni

Hmotnost: 31 - 35 lb.

Životnost: 13 - 15 letAustralský honácký pes Doberman Mix osobnosti

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vytvořit velmi silné a silné plemeno. Obě tato rodičovská plemena mohou být silná a mocná a mají velmi silnou kořist a hnací instinkty. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


německý ovčák pitbull mix štěňata

Zdravý australský honácký pes

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s australským honáckým psem Doberman může být náchylný k:Woblerův syndrom,krční- vertebrální nestabilita (CVI) a -kardiomyopatie,psí dysplazie kyčelního kloubu,osteosarkomvon Willebrandova choroba,demodikóza, atorze žaludku

st bernard boxer mix

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Australský honácký pes Doberman Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Aussie z toho pravděpodobně udělá agresivnější shedder. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Může to být velmi energetický pes. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


catahoula blue léčitel mix

Krmení australského honáckého psa dobermana

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky