American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit
Americký buldok Pitbull Mix je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu amerického buldoka a Pitbulla. Také se jim říká Pitbull Bulldog Mix. Jedná se o podobné psy v tom, že vypadají podobně a mají podobné pozadí a osobnostní rysy. Americký buldok může být trochu klidnější a trochu pomalejší než jáma, ale jsou to zjevně oba velmi silní, mocní a občas agresivní psi. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu American Bulldog Pitbull Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím mixu American Bulldog Pitbull Mix zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně American Bulldog Pitbull Mix, pokud mají na prodej štěňata American Bulldog Pitbull Mix nebo Bullypit.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Zde je několik obrázků amerického Bulldog Pitbull Mix - Bullypit
American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie Pitbull:Pitbulls tedy obecně mají trochu složité pozadí a nikdo si není úplně jistý, co s tím dělat. Existují tři hlavní plemena jám:

  • Americký Pitbull teriér

  • Americký stafordšírský teriér

  • Stafordšírský bulteriér

Všichni jsou pracovní psi, kteří pocházejí ze stejných předků. Je známo, že pocházejí ze skupiny teriérů a původně byli chováni pro návnady býků. Jejich podsaditý, nízký profil z nich dělá skvělé psy, které by byly dobré pro agresivní lov.

Historie amerického buldoka:

Prodám border kolie pitbull mix

Americký buldok sestupuje ze starověké dogy. Do Spojených států se dostalo v 18. letech 20. století s přistěhovalci, kteří si s sebou přivezli své pracovní Bulldogy. To bylo nejpopulárnější v jižních státech, kvůli jeho schopnosti srazit a chytit divoká prasata. Vždy to byl lovecký pes i v Evropě, kořist se mohla lišit od prasat po medvědy nebo dokonce býky. Je známý svou oddaností a štěrkem.Skvělá videa American Bulldog Pitbull Mix - štěňata Bullypit


American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit Size and Weight

Americký buldok

Výška: 20 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 60 - 130 lb.

Životnost: 10 - 15 let


Americký Pitbull teriér

Výška: 17 - 19 palců na rameni

Hmotnost: 30-85 lb.

Životnost: 8 - 15 let

bulteriér buldok mix


American Bulldog Pitbull Mix - osobnost Bullypit

American Bulldog Pitbull Mix - BullypitTemperament

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Ano, oba tito psi mohou mít špatnou pověst - a to oprávněně -, ale se správnými majiteli a péčí a socializací mohou být skvělými společníky. Pokud máte dobře vycvičeného a socializovaného Bullypita, najdete psa, který je ochranný, rezervovaný vůči cizím a jiným psům, ale skvělého rodinného psa, který je veselý a milující. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Americký buldok smíchaný s Pitbullem může být mimo jiné náchylný k hypotyreóze, srdečním chorobám, problémům s očima, dysplazii kyčelního kloubu, alergiím a reverznímu kýchání.American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Jedna opravdu dobrá věc na tomto plemeni je, že se opravdu tolik nezbavují. Oba se zbavují jako všichni psi a budou potřebovat trochu údržby, ale oba mají kratší vlasy a opravdu nejsou náchylní k vypadávání. V tomto oddělení jsou docela snadní strážci. Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o psa se střední energií a není vhodný pro někoho, kdo je gauč. Jsou spíše mírní, ale chtějí dělat věci venku. Existuje více hyper psů a ten chlap spadne někde uprostřed. Pokud se bojíte jejich temperamentu, nejlepším způsobem, jak zkrotit jejich agresi a zkrotit jejich energii, je jednoduše je spálit. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu. Nikdy je také nenechávejte venku, když nejste doma.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.American Bulldog Pitbull Mix - Bullypit Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

černá tlama u psů 101


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky