American Bulldog Lab Mix - American Bulldog
American Bulldog Lab Mix, je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu amerického buldoka a labradorského retrívra. Je také známý jako americký Bullador. Je o něm známo, že je velmi ochranářský a milující, což z něj dělá skvělou rodinu a hlídacího psa, ale pokud může buldok prosvítat, může mít nějakou agresi. Všichni psi potřebují náležitou socializaci a výcvik, aby jim pomohli vybavit je na celý život. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu American Bulldog Lab Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně American Bulldog Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata American Bullador.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

štěně medvídka shih-tzu


Zde je několik obrázků z American Bulldog Lab Mix - American Bullador
American Bulldog Lab Mix - American Bullador HistoryVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.

Historie labradorského retrívra:Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu již více než 10 let soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.

Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je jistě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na začátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie amerického buldoka:

shar pei laboratorní mix temperament

Americký buldok sestupuje ze starověké dogy. Do Spojených států se dostalo v 18. letech 20. století s přistěhovalci, kteří si s sebou přivezli své pracovní Bulldogy. To bylo nejpopulárnější v jižních státech, kvůli jeho schopnosti srazit a chytit divoká prasata. Vždy to byl lovecký pes i v Evropě, kořist se mohla lišit od prasat po medvědy nebo dokonce býky. Je známý svou oddaností a štěrkem.Úžasná videa American Bulldog Lab Mix - štěňata American Bullador


American Bulldog Lab Mix - American Bullador Size and Weight

Americký buldok

Výška: 20 - 28 palců v rameni

Hmotnost: 60 - 130 lb.

Životnost: 10 - 15 let


LABORATOŘ

mix stafordšírského teriéra boxer

Výška: 22 - 24 palců v rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letAmerican Bulldog Lab Mix - American Bulldog Personality

American Bulldog Black Lab Mix - American BulladorTemperament

Američtí Bulladors jsou známí tím, že jsou odvážní a ochranní. Jsou to také velmi milující psi. Tento pes bude vyžadovat velmi silného a pevného majitele, který se ujistí, že je alfa a ne pes. Laboratoře jsou velmi přátelští, přátelští psi, kteří pomohou vyrovnat část agresivity buldoka. Jsou přátelští a jemní a rádi také hrají. Než bude moci plně důvěřovat, bude třeba ho sledovat s cizími lidmi, aby zjistil, zda je k nim laskavý a přátelský. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.

American Bulldog Lab Mix - American Bulldog Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř čokolády smíchaná s americkým buldokem může být náchylnádysplazie kyčle, progresivní retinální atrofie, katarakta, kožní alergie.American Bulldog Lab Mix - American Bullador Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně přinést vyšší shedder. Americký buldok má velmi krátké vlasy, ale mohl by vypadat jako blázen. Laboratoř je těžký shedder. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a získávání po celý den. Americký buldok je mnohem klidnější než laboratoř, ale cokoli s laboratoří bude mít vyšší energetickou hladinu. Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Pokud má krátký nos jako buldok, budete muset být velmi opatrní, aby se příliš přehříval. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Prodám štěňata Springer Spanil lab Mix

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o extrémně inteligentního psa, který se bude snadno trénovat, může však být extrémně tvrdohlavý. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.American Bulldog Lab Mix - American Bullador Feeding

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

americký buldoček smíšená štěňata

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky